Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Nám. Hrdinů 7, Krnov
Odborný lékař chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař chirurgie Folliculitis

Velmi skvělý lékař. Stará dobrá klasa???? Sestřička rovněž skvělá, v čekárně bylo 5 lidí...tak rychle odbaven se v této době jen tak nevidí. Velmi příjemné prostředí, jednání. Jsem velmi spokojen.

D
Ověřený profil

Sestřička byla perfektní. Úžasný přístup. Zato pan doktor byl o poznání horší. Povrchní chování se mi nelíbilo. Jizvy které mi zůstaly po zákroku mám i po roce vystouplé a zatím to nevypadá že by se měly srovnat. Aniž bych něco říkal tak se každý pozastaví na tom jak škaredé ty jizvy mám. Vzhledem k předchozím hodnocením to bude asi přístup a kvalita pacient od pacienta.

Ověřený profil

Skvělý lékař,chirurg i člověk.Dělal mi operaci břišní kýly,vše proběhlo bez problémů,pátý den po operaci jsem byla doma se zahojenou jizvou.Sestřička velice příjemná a hodná.Doporučuji.Marcela Blažková

Ověřený profil

Chtěl bych velmi poděkovat panu doktorovi za velice příjemný a profesionální přístup,při chirurgickém zákroku,který jsem absolvoval v jeho ordinaci,a samozřejmě veliký dík patří také sestřičce,která je velmi příjemná,ochotná a společně tak navodí atmosféru,která mne zbavila pocitu strachu ze zákroku,který jsem absolvoval.Ještě jednou veliký dík a hodně příjemných pacientu:-) S pozdravem Pavel Elvis Pavlevský.

Z
Ověřený profil

Výborný lékař,vstřícný přístup k pacientům,za hodně mu děkuji,sestřička je úžasná,což je v dnešní době vzácné.

R
Ověřený profil

velmi dobrý chirurg s profesionálním přístupem s pohodovou zdravotní sestřičkou,jsem naprosto spokojen mohu hodnotit jedničkou s hvězdičkou,děkuji

B
Ověřený profil

Budu se opakovat ale je to opravdu tak,velice příjemný a dobrý lékař, chirurg.Takových příjemných lékařů a ordinací by mohlo být více Oběma dávám 1***!!!

Nejlepší doktor v Krnově...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

U pana doktora jsem byla na zákroku a byla jsem spokojena. Je tedy fakt, že když na mně začal vyřezávat, ještě jsem to neměla 100% umrtvené, ale žádná velká bolest to nebyla. Bylo to tím, že jsem to nečekala. Jinak zákrok byl velmi rychlý a úžasně odvedený. Sestřička si se mnou povídala, byla velmi úsměvavá a laskavá. To se jen tak nevidí. :-) Opravdu kvalitně odvedená práce a výborná zkušenost. Když na "chíru", tak jedině k panu Coufalovi!

Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem lékaře i sestry.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti