Jiří Čížek, psychiatr Holice

MUDr. Jiří Čížek

Psychiatr

náměstí T. G. Masaryka 29, Holice
Sam.ord.lék.spec. - psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

2.5

Umístění: Sam.ord.lék.spec. - psychiatrie psychicke problemy

Chodila jsem k hodně psychiatrum, ale pan doktor Čížek má nejlepší přístup k lidem. je vstřícný a specialista v oboru. To co si někteří pacienti k němu dovolí, by jim nikde neprošlo, chodit bez objednání a dělat v čekárně bordel. Nechápu , že se někomu nelíbí ordinace, když tak luxusní nikdo nemá ani byt. Možná by paní chtěla ještě saunu.

Umístění: Sam.ord.lék.spec. - psychiatrie Úzkostná porucha

Pan doktor se po mém příchodu do ordinace ani nezeptá jak mi je nebo jak se mám (po 14 dnech na nových lécích). Chybí mu jaksi celková empatie a vstřícnost.
Přijde mi silně otrávený, zajímá ho jen zda mám léky v dostatečném množství a objedná mě zase za několik měsíců. Celková doba v ordinaci tak činí opravdu bezmála pár minut. Jen ke mě co nejblíže posune po stole recept aby bylo jasně beze slov řečeno - další prosím. Budu si hledat jiného lékaře, jelikož léky v dostatečném množství mi může napsat i obvodní lékař. Jinak nevidím žádný přínos do této ordinace dále docházet.

Je to samozřejmě o pocitu každého z nás,ale je to zatím nejhorší lékař, kterého jsem měla. Přijde mi, že mě sice vyslechne,ale vlastně ho to nezajímá. Je takový otrávený a navíc mě nemá rád. Jdu si tam jen pro léky a jsem vždycky ráda, že jdu pryč. Neví, nesedli sjem si a beru to jako nutné zlo. Má samozřejmě málo času a hdoně pacientůl, ale jeho přástup mi nesedí a přijde mi, že se na tuto práci nehodí.

Pana Doktora osobně neznám, ale už jenom to prostředí ve kterém lékaři ordinují je katastrofa. Vůbec se divím, že k nim ještě někdo chodí Náhodný návštěvník

Naprostá nespokojenost,mám již dlouho spoustu léků, jsem poslušný pacient,ale výsledky se nedostasvují. Lékař se ani nezajímá jak mi vlastne vůbec je a zda tyto léky jsou mi k nějakému užitku. NEDOPORUĆUJI TOHOTO LEKAŔE NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Hrůza!!!!!!!!!! Jen samé léky, léky a léky. A co dál? Mám jich vždy plný pytel a je to drahé. Je studený, občas nepřátelský. Zatím nejhorší lékař, kterého znám z tohoto oboru!!!!!!! Absolutně nedoporučuji.

je to nejhorší doktror co znám, jen do člověka cpe kvantum léků a terapie nulová

Vynikající doktor, individuální přístup, trpělivý, ale hlavně s bohatými zkušenostmi.

nAVŠTÍVILA JSEM DR.ČÍŠKA POPRVÉ A MAM Z NĚHO DOBRÝ POCIT LITUJI JEN ŽE JSEM SE NEODVÁŽILA DALEKO DŘÍVE MOŽNÁ-SNAD BY MÉ STAVY NEDOŠLI AŽ K MEDIKACI ČTYŘ LÉKŮ ALE PLNĚ MU DŮVĚŘUJI A DOUFÁM ŽE MĚ UZDRAVÍ JE SYMPATICKÝ SE SKVĚLYM PŘÍSTUPEM SLYŠELA JSEM NA NĚHO SAMOU CHVÁLU JEN KDYBY MĚL VÍCE ČASU !JEDEN DEN PRO HOLICE JSOU ASI MÁLO . JDU NA KONTROLU VE STŘEDU A TĚŠÍM SE PROTOŽE SE CÍTÍM UŽ LÉPE -LÉKY ZABÍRAJÍ.

Jsem velice spokojena s jeho přístupem k pacientovi a ochotou vyslechnout co člověka trápí a hledat vhodný lék, pokud možno nenávykový. Pokud je nutný návykový píše jen nejnutnější dávku. Velmi mu děkuji. Lékař tak vstřícný v tomto kraji je opravdu výjimka.