neurologická ambulance Litnea s.r.o.
Dvořákova 4, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: neurologická ambulance Litnea s.r.o. Jiný

Mela jsem poskozeny nerv na horni koncetine. Dle pana doktora byl poskozen pouze jeden nerv. Po operaci jsem u nej byla 2x na kontrolnim emg. Pri druhe kontrole mi rekl, ze muzu ruku zacit zatezovat. To, ze mam ruku porad nateklou stejne tak popis dalsich obtizi ho vubec nezajimal. Nastesti se to ale nezdalo moji operujici lekarce, ktera me poslala jeste na magnetickou rezonanci. Diky tomu se zjistilo, ze je neco spatne i u dalsiho nervu na totozne horni koncetine - syndrom karpalniho tunelu. A to v takove fazi, ze se muselo opet resit chirurgicky. Pan doktor,mi behem trech u nej probehlych vysetreni, pokazde tvrdil, ze nervus medianus souvisejici se syndrom karpalniho tunelu, je naprosto v poradku. Takze k nemu uz nikdy.

Umístění: neurologická ambulance Litnea s.r.o. Jiný

Doktor-specialista, který je opravdu odborníkem na svém místě. Díky jeho přesnému určení mé diagnózy, kdy mi byl zjištěn výhřez dvou krčních plotének a jeho včasným odesláním do ústecké nemocnice, nedošlo u mě k ochrnutí celého mého těla. Za mě, patří panu doktorovi opravdu velmi veliké díky.

Před časem mi přestala fungovat levá ruka a pan doktor mi pomohl je to velmi dobrý a ochotný lékař.
Děkuji mu.

velmi dobrý pan doktor ráda se k němu vrátím

Výborný doktor,nemá chybu. Svou práci dělá kvalitně a poctivě.

Je to skvělý lékař.

Pan doktor je velmi ochotný, jsem ráda že jsem ho našla, mohu jen doporučit.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, je příjemný, vlídný, provedl mi všechna potřebná vyšetření, opravdu se mi věnoval. Jiného už nechci.

Chodím k němu již řadu a let a oceňuji upřímný přístup. Nesouhlasím s tvrzením, že je tvrdý, spíše říká věci "na rovinu".

K panu doktorovi chodíme s přítelem již tři roky jeho přístup je velmi profesionální kdykoliv máme problém napíši email a pan doktor mi vždy obratem poradí a pomůže jsme štastní že ho máme