Psychiatrie Mladá Boleslav, s.r.o.
Jičínská 1139, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Asi je pan doktor velmi zaneprázdněn protože ho v ordinačních hodinách skoro nikdy nemohu sehnat a také při předepisování léků dělá často chyby napíše jiné dávkování ne to co by měl, ještě že je lékárna hned vedle ordinace, vracet se přes celé město by dost zdržovalo. Jinak je ochotný a neměl jsem s ním nikdy žádné problémy ale to mají asi všichni psychiatři v popisu práce. Akorát to zastupování doktorem Markem je divné protože zrovna když člověk potřebuje napsat léky tak tam nejsou oba dva což se mi několikrát stalo.

p. MUDr. Jiří BELZA je lékař s velmi profesionálním přístupem. Má veliké pochopení pro nemocné a poměrně značný přehled o svém i jiných medicínských oborech...
Byl se mnou velmi trpělivý a to i ve výběru léků, které jsem ne vždy dobře snášela...

Manžel k tomuto lékaři zavítal s tím, že mu pomůže s jeho trvalým poklesem nálady a chuti do života. Z toho, že špatně spí, lékař během 10 min usoudil, že manžel trpí depresí. Napsal mu AD a poradil, aby se vrátil k normálnímu životu. Kontrola za 1 měsíc. Manželovi bylo po těchto AD velice zle. Jedinkrát se na lékaře dovolal, ten mu radil: "vydržte". Dále už manžel neměl štěstí a mluvil stále se záznamníkem. Dokonce když na záznamníku "prosil o pomoc", nenamáhal se lékař odpovědět. Manželovy myšlenky na sebevraždu se stupňovaly, takže jsme museli lékaře změnit. Kdybychom čekali na p. Belzu, nevím, nevím... Nechápu, proč praxi vůbec vykonává, když nechce pomoci.

Pan doktor je perfektní,rozumí pacientům a má pro ně pochopení,dokáže je vždy vyslechnout a probrat všechny jejich problémy a poradit v různých situacích,no prostě už přítomnost u něho člověka uklidňuje,je to opravdu odborník na svém místě,kdyby byli všichni lékaři takoví to by byla paráda !!!

Dana ˇSevrová

Vynikající lékař a také ČLOVĚK.

Pan primář je velmi vstřícný, klidný a má pochopení pro problémy klientů

Sama jsem byla nucela vyhledat lékaře-psychiatra.Myslela jsem,že se mi zhroutil celý svět,ale s pomocí MUDr.Belzy jsem se krok po kroku dostala zpět do života.Byl se mnou velmi trpělivý a to i ve výběru léků, které jsem ne vždy dobře snášela. Velmi si ho vážím a obdivuji, že celý den dokáže naslouchat tolika pacientům, které k němu chodí a maximálně se jim věnovat.

Mudr.Belza je velmi zkušený psychiatr, který se problémem skutečně zabývá a vymyslí pro vás tu nejlepší kombinaci léku.Má pochopení a cit pro pacienty.Velmi milý a jeho jméno je známé.

Nové čáslo na pana doktora je:732 946 842 a ambulanci má "Na Rozvoji" vedle lékárny.

Pan doktor má nyní ordinaci "Na Rozvoji" vedle lékárny a telefonní číslo má:
732 946 842