Jindřiška Jáklová, gastroenterolog České Budějovice

MUDr. Jindřiška Jáklová

Gastroenterolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné nám. 1616, České Budějovice
Gastroenterologická a interní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B
Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace Jiný

Podstoupila jsem v ordinaci doktorky Jaklové kolonoskopii, asi jako většina lidí jsem měla šílený strach. Četla jsem různé komentáře na internetu, které mi do psychické pohody právě nepomohly. Vyšetření bylo absolutně bezbolestné, obě lékařky jsou úžasné, profesionální a vstřícné. Sestřičky jsou andělé. Čeká mě další kolonoskopie teď v dubnu a já vím, že rozhodně nebudu mít z vyšetření samotného absolutně žádné obavy. Kéž by i ostatní ordinace lékařů dokázali nabízet takový profesionální přístup.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace Jiný

Ráda bych poděkovala lékařkám i sestřičkám. Na vyšetření jsem šla s velkými obavami. Přístup všech byl naprosto obdivuhodný- chápající, se snahou vše vysvětlit a pomoci. Nebylo to zdaleka tak hrozné, jak jsem se obávala. Děkuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace kolonoskopie, gasro

Připojuji se k názoru ostatních pacientů, paní doktorky i sestřičky jsou skvělé. CHodím tam již třetí rok a jsem moc spokojená. Jsou příjemné, paní doktorky velice opatrné při vyšetření. Byla jsem před 3 roky na kolonospopii v J. Hradci nemocnici (dr. Syrovátka), byla to hrůza, a teď absolvoval tam vyšetření stejné manžel, stejný lékař a další pohroma. Příště už tam také nepůjde.


Ověřeny pacient

dnes jsem byl u paní doktorky na vyšetření žaludku.Tak hezký přístup sester a paní doktorky,se člověk v dnešní době málokdy setká.vše proběhlo bez injekce a bezbolestně.Ještě jednou děkuji. Medek Jaroslav


L
Ověřeny pacient

Musím paní doktorce i sestřičkám velmi poděkovat za jejich přístup k pacientům. Naprosto profesionální, skvělí, milí a citliví. Kéž by takových lékařů bylo u nás více. I když provádějí vyšetření velmi nepříjemné, vyšetření bylo důkazem, že psychika a přístup lékaře mají velký vliv. Moc jim děkuji a přeji mnoho spokojených pacientů.


A
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka, vynikající sestry, vynikající přístup. Chválím.


K
Ověřeny pacient

Mohu jen chválit - příjemný a pečlivý přístup jak sestřiček(doktorek), tak paní doktorky Jáklové. Vřele doporučuji a nebojte se toho!


Z
Ověřeny pacient

nejhodnější p.doktorka a sestřičky.Kéž by to tak bylo všude!Velmi šetrné vyšetření a profesionální přístup.Moc děkuji!!!A vy co jdete na kolonoskopii se fakt nebojte-nic to není.


Vážím si pani doktorky i sestřiček jsou vždy ochotné,usměvavé a hlavně lidské..kdyby to tak bylo ve všech ordinacích.
Tímto jim děkuji.


Paní doktorka i sestřičky jsou skvělé, lidské, zajímají se o pacienta.Dříve jsem byla u jiného lékaře a od něj jsem měla až panickou hrůzu z vyšetření. U paní doktorky vše vždy proběhlo moc dobře.Po osmi letech mé nemoci, jsem konečně ve fázi remise (zaléčení). Díky moc pacientka z Prachatic


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti