Jindřiška Jáklová, gastroenterolog České Budějovice

MUDr. Jindřiška Jáklová

Gastroenterolog Více

Senovážné nám. 1616, České Budějovice
Gastroenterologická a interní ordinace

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Názory

Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace Jiný

Podstoupila jsem v ordinaci doktorky Jaklové kolonoskopii, asi jako většina lidí jsem měla šílený strach. Četla jsem různé komentáře na internetu, které mi do psychické pohody právě nepomohly. Vyšetření bylo absolutně bezbolestné, obě lékařky jsou úžasné, profesionální a vstřícné. Sestřičky jsou andělé. Čeká mě další kolonoskopie teď v dubnu a já vím, že rozhodně nebudu mít z vyšetření samotného absolutně žádné obavy. Kéž by i ostatní ordinace lékařů dokázali nabízet takový profesionální přístup.

Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace Jiný

Ráda bych poděkovala lékařkám i sestřičkám. Na vyšetření jsem šla s velkými obavami. Přístup všech byl naprosto obdivuhodný- chápající, se snahou vše vysvětlit a pomoci. Nebylo to zdaleka tak hrozné, jak jsem se obávala. Děkuji.

Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace kolonoskopie, gasro

Připojuji se k názoru ostatních pacientů, paní doktorky i sestřičky jsou skvělé. CHodím tam již třetí rok a jsem moc spokojená. Jsou příjemné, paní doktorky velice opatrné při vyšetření. Byla jsem před 3 roky na kolonospopii v J. Hradci nemocnici (dr. Syrovátka), byla to hrůza, a teď absolvoval tam vyšetření stejné manžel, stejný lékař a další pohroma. Příště už tam také nepůjde.

dnes jsem byl u paní doktorky na vyšetření žaludku.Tak hezký přístup sester a paní doktorky,se člověk v dnešní době málokdy setká.vše proběhlo bez injekce a bezbolestně.Ještě jednou děkuji. Medek Jaroslav

Musím paní doktorce i sestřičkám velmi poděkovat za jejich přístup k pacientům. Naprosto profesionální, skvělí, milí a citliví. Kéž by takových lékařů bylo u nás více. I když provádějí vyšetření velmi nepříjemné, vyšetření bylo důkazem, že psychika a přístup lékaře mají velký vliv. Moc jim děkuji a přeji mnoho spokojených pacientů.

Vynikající lékařka, vynikající sestry, vynikající přístup. Chválím.

Mohu jen chválit - příjemný a pečlivý přístup jak sestřiček(doktorek), tak paní doktorky Jáklové. Vřele doporučuji a nebojte se toho!

nejhodnější p.doktorka a sestřičky.Kéž by to tak bylo všude!Velmi šetrné vyšetření a profesionální přístup.Moc děkuji!!!A vy co jdete na kolonoskopii se fakt nebojte-nic to není.

Vážím si pani doktorky i sestřiček jsou vždy ochotné,usměvavé a hlavně lidské..kdyby to tak bylo ve všech ordinacích.
Tímto jim děkuji.

Paní doktorka i sestřičky jsou skvělé, lidské, zajímají se o pacienta.Dříve jsem byla u jiného lékaře a od něj jsem měla až panickou hrůzu z vyšetření. U paní doktorky vše vždy proběhlo moc dobře.Po osmi letech mé nemoci, jsem konečně ve fázi remise (zaléčení). Díky moc pacientka z Prachatic