MUDr. Jindřiška Biedermannová

Pediatr Více

Trhové Sviny 1 adresa

5 názor

Adresa

Pediatrie
nábř. Svat. Čecha 664, Trhové Sviny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Jsem velice spokojená s přístupem paní doktorky i sestřičky k dětem - udělají si čas, snaží se vše vysvětlit a "nelámou" děti násilím. Po zkušenostech od druhé paní doktorky v TS jsem měla problém malou dostat do ordinace bez breku (po násilném otvírání pusy, výhružkách, že si jí tam příště vezmou bez maminky a neustálém upozorňování, že mám histerické dítě, co si nesmí dovolovat se takto chovat). U této paní dotorky je klidná a není s vyšetřením problém, protože malou nestresují a jednají s ní příjemně.

Ověřený profil

Pani doktorka a sestřička jsou velmi nepříjemné.Když jsme od ní s dcerou odcházeli k jiné doktorce,nebyla schopná poslat zdravotní dokumentaci.K dětem nemá dobrý přístup.V žádném případě nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Báječně jedná s dětmi, s každým, sebemenším problémem poradí, snaží se nic nezanedbat.


H
Ověřený profil

Úžasná a velmi ochotná,vždy vyjde vstříc.My už paní doktorku máme 5let a opravdu jsme nadmíru spokojeni,nikdy nevznikli mezi námi žádný konflikt.

Chlavně co se mi nejvíc líbí je to,že paní doktorka na děti mluví a vše jim povysvětlí,tým pádem se děti přestávají bát.


Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Nejprve jsem k ní chodila já a teď tam chodím se synem. Neponechá nic náhodě, vyšetří, vysvětlí, poradí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu