Pekařská 53, Brno
Fakultní nemocnice U sv. Anny

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní diabetologů v okolí

Nejlepši lékař, který mne v životě léčil. Zasloužil by si lepší podmínky v práci než má k dispozici

Opravdový odborník.děkuji pane doktore

Skvělý doktor, vážím si ho jako odborníka i jako člověka, který má velice pozitivní přístup, což mi neskutečně pomáhá. Vždy od něj odcházím dobře naladěna a s úsměvem na rtech. :-) Jsem u pana doktora už více jak 10 let a rozhodně bych neměnila! Takže závěrem už snad jen... mé velké a upřímné DÍKY ! :-)

V péči pana doktora Olšovského jsem už druhé desetiletí a vím, že jeho odborné znalosti nejsou vyjádřeny jen titulem MUDR.,ale také tím, že se neustále vzdělává a snaží se aplikovat nejnovější poznatky medicíny, které i předává svým mladším kolegům.Doufám, že brzy bude jako docent vychovávat své nástupce.

Připojuji se k hodnocení ostatních. Je to skvělý odborník moji po léta "rozházenou" cukrovku perfektně vyladil. jeho ochota a přístup k pacientům je až neskutečně ideální. Díky za takové lékaře.

Pana doktora si moc vážím. Léčím se u něj víc než 15 let.
Pokaždé od něj odcházim velmi spokojená.
Ještě mě nikdy nezklamal.
Jeho profesionalita je na vysoké úrovní.
Nikdy neváhám a ráda k němu dojíždím až z Vysočiny.
DĚKUJI PANE DOKTORE.

Musím se přidat, fakt mi moc pomohl s mou labilni cukrovkou!!!

Fakt super doktor, poradí, pomůže, jsem moc ráda, že jsem se dostala právě k němu. Jsem komplikovanější pacientka, přesto si s mojí cukrovkou poradí.

Skvělý diabetolog, na odborné úrovni, vysoká kvalita péče, lidský přístup. Všem mohu vřele doporučit!