Adresa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Budějovická 884, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší paní doktorka, co znám. Zkušená, velmi milá, empatická, jsme šťastná, že ji moje malá dcerka aspoň na nějakou dobu může mít.

P
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila až do dospělosti, dokud jsem byla malá tak žádný problém nebyl. Později se u mě objevilo astma a to jsem řešila přímo se specialistou a paní doktorka se cítila dotčená, že tento problém řeším s odborníkem. Kolem puberty jsem mívala problém s rovnováhou, když jsem chvíli stála na místě a když jsem se paní doktorce svěřila, řekla mi jen "tak když neupadneš, tak je to dobrý, ne".. Absolutně nejevila zájem to se mnou řešit a moje problémy brala bohužel na lehkou váhu. Takže pro malé děti asi dobrá je, mamka si na péči o mě nikdy nestěžovala, ale jak jsem byla starší tak už byl problém.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila já sama jako dítě, a proto jsem si ji zvolila i pro své vlastní 3 děti.Nelituji. Paní doktorka je vždy usměvavá, dobře naladěná, citlivá, nepoužívá přehnaně ATB,vždy vyslechne, poradí, je otevřená i k jiným názorům. Mohu jen doporučit a nejsem šťastná, že nám určitě brzy odejde do důchodu.


CHodil jsem k ní celou dobu, od narození asi do 20. Vždy milá, ochotná, svědomitá, pečlivá. Uplně super paní doktorka. To negativní hodnocení jiných nechápu... Já mohu jen vřele doporučit!


Ověřený profil

No já mám zkušenost že dítěti opakovaně napsala antibiotika které obsahují penicilin ačkoli má na kartě napsáno že má na ně alergii a když jsem ji na to upozornil tak se citila jěště dotčená. Ppostě by měla jít do duchodu kam již věkem patří když nestíhá co má

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


paní doktorka je úžasná, a vždy vyjde vstříc a pomůže, zůstávám jí věrná ikdyž už v písku nebydlíme, a dojíždím z c. budejovic...mohu jen doporučit


L
Ověřený profil

Krásný den přeji,
Dle mého uvážení je to nejlepší doktorka.
To jestli někomu nevyhovuje je zcela nepodstatné, jelikož co člověk to povaha a samozřejmě jiný názor a kritika.
Máme doma 4 capartíky a je jasné, že jsem u doktorky pečená vařená. Velice se mi na paní doktorce líbí i osobní zájem o zdraví dětí a starostlivost.
Stručně a jasně na každého metr který si zaslouží.
Lenka J. Milenovice :o)))
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


D

Opravdu velmi ochotná a příjemná doktorka.máme dvě děti a nám opravdu moc pomohla.Doporučuji


je hodna a v poho tak co prti ni mate???


P

Paní doktorka je velmi vstřícná , ochotná , milá , zatím jsem u ní nikdy neměla problém.Líbí se mi , že slepě nepíše antibiotioka na všechno , ale až po důkladných vyšetřeních , bez problému doporučí vyšetření u odborného lékaře a pane Ladislave , rozhodně si nemyslím , že by někomu zbytečně tahala peníze z kapsy , ba právě naopak.
Mohu určitě doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu