MUDr. Jaroslav Všetička

Urolog Více

Lomnice nad Popelkou 1 adresa

Odborný lékař urolog
Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Odborný lékař urolog Nádor na ledvině

Už jsem ležel na operačním stole v jiné nemocnici s tím, že mám zhoubný nádor a vezmou mi ledvinu. Naštěstí se jim rozbil ventilátor, operace v poslední minutě zrušena. Ze stejného důvodu se neuskutečnila operace v dalším termínu. Naštěstí se mě ujal p. primář Všetička. Nádor z ledviny vyoperoval laparoskopicky a za týden jsem se dozvěděl, že se jednalo o nezhoubný onkocytom. Nikdy tomu člověku nepřestanu být vděčný za zachráněnou ledvinu a nejen za ni ale za veškerou perfektní péči.

Je to opravdu profesionál. Příjemný odborník na svém místě. Je vzorem ostatním lékařům.Jsem s ním velmi spokojena.

Profesionálnější přístup jsem nikde jinde nezažila.Podá pacientovi ruku při vstupu do ordinace, vyslechne pacienta, vyšetří a při odchodu pacienta z ordinace se s ním loučí opět podáním ruky. jedinná nevýhoda u tohoto lékaře je plná čekárna. tohoto lékaře doporučuji.

vstřícný ,ochotný absolutní profík ,pomohl mi a jsem přesvědčený že ve svém oboru je opravdu kapacita !!!!

Naprostá spokojenost. Byl vstřícný, milý a slušný a problém vyřešil. Jak v Lomnici, tak potom i v Nemocnici v Semilech.

Velice arogantní jednání, neprofesionální přístup.

U p.primáře Všetečky se již delší dobu léčím, moc mě pomohl včasným zjištěním moji nemoci a úspěšným léčením. Je velmi příjemný a ochotný k pacientům a já mu tímto velmi děkuji- vřele jej mohu doporučit.

Super lékař.