Jaroslav Vašíř, pediatr Bruntál

MUDr. Jaroslav Vašíř

Pediatr Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Náš pan doktor je nejlepší dětský lékař, kterého známe. Je moc milý, hodný a usměvavý na miminko, vstřícný, důsledný a má opravdu velké znalosti i zkušenosti. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit nebo jsem si něčím nebyla jistá, pan doktor mi vždy vše ochotně vysvětlil. Není nic, s čím by si neporadil a jsme za něj opravdu moc vděční. Děkujeme!

Pan doktor Vašíř léčí mé děti již osm devět let a jsem naprosto spokojená! Je milý, pečlivý, odborník na svém místě! On i sestřička mají naši důvěru i sympatie!

Mohu jen a jen doporučit.

velmi milý doporučuji všem v oblasti bruntál a břidličná je nejlepší prostě fakt bezva doktor prostě neuvěritelný dokáže všechny vyléčit prostě jeto fakt prostě bezva dochtor jeto u néj bezva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...................................................................................

Skvělý pediatr...vždy nám porádí a dostaneme na vše odpověď...mladý lékař,který se dále vzdělává.Děkujeme ta p.doktroa :-)

Naprostá spokojenost, vynikající komunikace a popis nemoci. Milý a příjemný člověk. To samé platí i na sestřičku Blanku, veliká ochota a vstřícnost. Moc děkujeme za Vaši péči.Kojdovi

Z vlastní zkušenosti můžu říct že pan doktor Vašíř je velmi důsledný.A jsou velmi příjemní.U nás je maximální spokojenost!!

JE TO NEJOCHOTNEJSI,VELMI EMPATICKY DOKTOR,VSECHNO VYSVETLI,JE VELMI ERUDOVANY,DOKTOR NA SVEM MISTE.

pandoktor je nejlepší lékař

S panem doktorem i sestřičkou jsme maximálně spokojení. Jsou ochotní, milí, pečliví. Doporučuji !!