Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Doporučuji tohoto lékaře nejen pro ochotu, vstřícnost,lidskost,naslouchavost ale hlavně i pro výbornou práci.
Asi před 15lety jsem se u pana doktora léčila pro opakované záněty moč.cest a měchýře. Díky němu jsem měla na několik let klid.Pak mě při opakovaných oboustraných zánětech ledvin odvezli do nemocnice a vzala tak do péče Mostecká nemocnice, kde jsem z této péče doslova ,,utekla,,. Protože u pana Mudr. Šprni bylo objednání dlouhé, začala jsem jezdit do Prahy. Osud tomu nejspíš chtěl a já jsem šťastná, neboť jsem se opět po tolika letech vrátila k Mudr.Šprňovi zpět.. a věřte tomu, že je pořád stejný jako před lety a pro mě ten nejlepší.
(Ty vlastnosti výše napsané už totiž málokterý lékař má).

Ochotný lékař s dobrou erudicí. Vždy mi pomohl při řešení mých problémů a to jak s chronickým zánětem nadvarlete, tak i se sexuálními problémy. Mohu doporučit všem, kdo mají problémy smočovými cestami a i co se sexuálních potíží týká. Jediný problém maličko je v tom, dovolat se do ordinace a domluvit se na termínu.

pán doktor 3prná je dobrej lékař .Člověk si snim muže popovidat o všem a se vším vám poradi, chodime k němu cela rodina tak že bych vam ho doporučila .

souhlasím v plném rozsahu s názorem před mnou

V první řadě laskavý člověk, s velice hezkým přístupem k pacientům každého věku, takže se zbavíte prvotního strachu, což dělá hodně. Všechno vysvětlí, pacientovi se věnuje. Nikdy neodmítl aspoň poradit, pokud jsme telefonovali a podle závažnosti jme museli ihned přijít. Jelikož v rodině máme chron.ledvinová onemocnění,je naším lékařem již řadu let a neměnili bychom.Jenom aby se sám neuštval, je v práci od rána do večera...a stále milý a dobrý!