Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Doporučuji tohoto lékaře nejen pro ochotu, vstřícnost,lidskost,naslouchavost ale hlavně i pro výbornou práci.
Asi před 15lety jsem se u pana doktora léčila pro opakované záněty moč.cest a měchýře. Díky němu jsem měla na několik let klid.Pak mě při opakovaných oboustraných zánětech ledvin odvezli do nemocnice a vzala tak do péče Mostecká nemocnice, kde jsem z této péče doslova ,,utekla,,. Protože u pana Mudr. Šprni bylo objednání dlouhé, začala jsem jezdit do Prahy. Osud tomu nejspíš chtěl a já jsem šťastná, neboť jsem se opět po tolika letech vrátila k Mudr.Šprňovi zpět.. a věřte tomu, že je pořád stejný jako před lety a pro mě ten nejlepší.
(Ty vlastnosti výše napsané už totiž málokterý lékař má).


Ochotný lékař s dobrou erudicí. Vždy mi pomohl při řešení mých problémů a to jak s chronickým zánětem nadvarlete, tak i se sexuálními problémy. Mohu doporučit všem, kdo mají problémy smočovými cestami a i co se sexuálních potíží týká. Jediný problém maličko je v tom, dovolat se do ordinace a domluvit se na termínu.


P

pán doktor 3prná je dobrej lékař .Člověk si snim muže popovidat o všem a se vším vám poradi, chodime k němu cela rodina tak že bych vam ho doporučila .


J

souhlasím v plném rozsahu s názorem před mnou


V první řadě laskavý člověk, s velice hezkým přístupem k pacientům každého věku, takže se zbavíte prvotního strachu, což dělá hodně. Všechno vysvětlí, pacientovi se věnuje. Nikdy neodmítl aspoň poradit, pokud jsme telefonovali a podle závažnosti jme museli ihned přijít. Jelikož v rodině máme chron.ledvinová onemocnění,je naším lékařem již řadu let a neměnili bychom.Jenom aby se sám neuštval, je v práci od rána do večera...a stále milý a dobrý!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti