Jaroslav Šprňa, urolog Litvínov

MUDr. Jaroslav Šprňa

Uložit

Urolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Doporučuji tohoto lékaře nejen pro ochotu, vstřícnost,lidskost,naslouchavost ale hlavně i pro výbornou práci.
Asi před 15lety jsem se u pana doktora léčila pro opakované záněty moč.cest a měchýře. Díky němu jsem měla na několik let klid.Pak mě při opakovaných oboustraných zánětech ledvin odvezli do nemocnice a vzala tak do péče Mostecká nemocnice, kde jsem z této péče doslova ,,utekla,,. Protože u pana Mudr. Šprni bylo objednání dlouhé, začala jsem jezdit do Prahy. Osud tomu nejspíš chtěl a já jsem šťastná, neboť jsem se opět po tolika letech vrátila k Mudr.Šprňovi zpět.. a věřte tomu, že je pořád stejný jako před lety a pro mě ten nejlepší.
(Ty vlastnosti výše napsané už totiž málokterý lékař má).


Ochotný lékař s dobrou erudicí. Vždy mi pomohl při řešení mých problémů a to jak s chronickým zánětem nadvarlete, tak i se sexuálními problémy. Mohu doporučit všem, kdo mají problémy smočovými cestami a i co se sexuálních potíží týká. Jediný problém maličko je v tom, dovolat se do ordinace a domluvit se na termínu.


P

pán doktor 3prná je dobrej lékař .Člověk si snim muže popovidat o všem a se vším vám poradi, chodime k němu cela rodina tak že bych vam ho doporučila .


J

souhlasím v plném rozsahu s názorem před mnou


V první řadě laskavý člověk, s velice hezkým přístupem k pacientům každého věku, takže se zbavíte prvotního strachu, což dělá hodně. Všechno vysvětlí, pacientovi se věnuje. Nikdy neodmítl aspoň poradit, pokud jsme telefonovali a podle závažnosti jme museli ihned přijít. Jelikož v rodině máme chron.ledvinová onemocnění,je naším lékařem již řadu let a neměnili bychom.Jenom aby se sám neuštval, je v práci od rána do večera...a stále milý a dobrý!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti