Soukromá ordinace neurologa
Bezděkovská 65, Strakonice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Hrozný doktor posílal mě na rehabilitaci a když jsem řekla, že i špatně vidím, jestli si nemám dojít na oční odvětil že ne , že je to zbytečné. Nedala jsem na jeho doporučení došla jsem si na oční tam mi zjistili zánět očního nervu ,což je jako první příznak Roztroušen sklerózy, kterou mi pak jiní neurologové zjistili. Díky jeho nezájmu a jeho zanedbání jsem málem skončila na vozíku. Michala Hendrychová

nejen dobrý neurolog, ale i psycholog

Je v něm tolik lidskosti,vyslechne a pomůže,děkuji za jeho přístup k nám pacientům.Je to v dnešní době vzácný člověk.

Díky panu doktoru Rachovi se cítím moc fajn

Velmi starostlivý lékař na profesionální ůrovni,lidský,chápavý,dokáže naslouchat.Žádného pacienta neodbude.Doporučuji.Naďa.

Velmi dobrý lékař.Dokáže si na pacienta udělat čas a plně se mu věnuje.Dokáže naslouchat a pomoci a to je v dnešní době opravdu vyjímečné.Všem jen doporučuji.I sestřička je velmi příjemná a ochotná.

Velmi lidský, příjemný, kvalitní diagnostik, má k nemocnému velice citlivý přístup. Pane doktore, díky.

K tomuto lékaři jsem chodila se svojí maminkou,která byla po mrtvici.Chování k mamince bylo velmi milé a já jsem ještě dnes,kdy maminka před více jak 4 lety zemřela, panu doktorovi velice vděčná za vřelý a citlivý přístup.Pane doktore,ještě jednou děkuji.

cekate dlouho,ale vyplati se to,kazdemu pacientovi se maximalne venuje,
na úrovni jak odborne tak vybavenim ordinace,

Hodne peclivej a slusnej