Odborný lékař otorinolaryngolog
Metyšova 468, Jilemnice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Perfektní přístup, byli jsme s dvojčatama (3 roky), p. doktor i sestra velmi profesionální, skvělý přístup k dětem (a to dcera vyšetření prořvala), nenechá nic náhodě, naopak, doporučil nám podrobné vyšetření syna. Mohu jen doporučit.

Pan doktor i sestřička mají velmi milé a příjemné vystupování, velmi mě potěšili přístupem a téměř nulovou řadou před ordinací. I přez mé 3 návštěvy v jednom týdnu (díky nutnosti můj zdravotní stav vyřešit rychle před odletem do zahraničí) pan doktor přistupoval vždy s úsměvem a konstruktivně pro řešení případu. Mohu jen vřele doporučit.

Řešili jsme na dovolené akutní problém se zánětem středního ucha tříletého syna. MUDr. Pokorný nás překvapil milým a profesionálním přístupem a způsobem jakým zaujal a zklidnil syna.

Pan Doktor je super,ikdyž si myslíte, že ho otravujete blbostma, tak je vždycky ochotný a příjemný.Mám s ním velmi dobré zkušenosti a vždycky se se zachoval profesionálně a ochotně.Moc doporučuju.Velký dík taky patří jeho sestřičce, je super. Díky moc. Martin Gall,Jilemnice.

Pana doktora doporučuji, nenechává nic náhodě, nejsou u něho nesnesitelné fronty a je to skvělí odborník.