Jaroslav Pavlata, ortoped Chlumec nad Cidlinou

MUDr. Jaroslav Pavlata

Ortoped Více

Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

pan doktor mi absolutne nevysvetlil do jakeho zakroku jdu ,co to bude obnaset, a kdyz jsem se zeptala zacal latinsky, schvalne abych nerozumela cesky jen rekl ze jsem poradna baculka mam 173 cm a 75 kg po zakroku jsem ho videla jendou a to jsem v nemocnici byla 10 dni, nas znamy chirurg kdyz videl jizvu rekl ze kdyby mu tohle predvedl medik v prvaku vyhodil by ho na minutu z fakulty mam slinc pres cele koleno necha se to udelat i tak ze jizva zustane jako vlasek a ne 9 cm2 jako mam jana kontrole mi na to ani nesaha ani se nemusism svlekat napise mi kontrolu za mesic a do protokolu napise ze je to klidne nebolestive i kdyz ja bolesti v noci nespim a do schodu nevyjdu , prosim Vas kdo muzete k nemu rozhodne ne. Veronika

Nemohu souhlasit s predchozím hodnocením. Z vlastní zkusenosti jsem po odborné stránce s doktorem Pavlatou spokojená. Možná komunikace s pacienty u něho vázne, to ovšem vím jen z doslechu, se mnou komunikoval úplně normálně.Kdyby vám prošlo každý den ordinací tolik lidí jako jemu, také byste neměli třeba chuť se s každým vybavovat.