Adresa

Odborný lékař oční a kontakt. čočky
Sušilova 1, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Chodila jsem k němu s maminkou, byl to úžasný pan doktor., Vysvětlil jí podrobně problém a měl hlavně s maminkou úžasnou trpělivost.Vynikající odborník.

O
Ověřený profil

Je tristní, jak se může někdo rok po smrti lékaře negativně vyjadřovat o jeho práci. Byl to vynikající lékař a obrovský lidumil. Znáte hodně lékařů, kteří v době své dovolené dál chodili do práce, aby pomáhali nemocným? On mezi ně patřil.

Pan primář Meisels byl mým prvním učitelem oftalmologie, pod jeho vedením jsem absolvoval první kroky v oční chirurgii a vděčím mu za jeho trpělivost a vstřícnost a velmi si ho vážím jako skvělého lékaře i člověka. Bohužel již není mezi námi, přesto zůstává v našich srdcích. E.B.


I kdž již není mezi námi.Musím říct, že šlo o vynikajícího lékaře,který se vždy s láskou všnoval svým klientům. Patřil jsem mezi ně.Jeho brýle mi vždycky perfektně sedly.Neštřil optimistyckým úsměvem a dobrou radou. hosc


L
Ověřený profil

Je to nejlepší lékař se kterým jsem se kdy setkala. Profesionál na úrovni *****


R

Vážím si jeho hluboce lidského a vysoce odborného přístupu k pacientům.Přeji mu uzdravení nejen za sebe, ale i za spoustu jeho spokojených pacientů.


Nejlepší lékař na světě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu