NORBERTINUM s.r.o.
Palackého 70, Pelhřimov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: NORBERTINUM s.r.o. Jiný

tenhle pán je arogantní a zlý. rozhodně pryč od něj

Umístění: NORBERTINUM s.r.o. Jiný

Opravdu nedoporučuji. Jeho knihy jsou úžasné. Osobní setkání otřesné. Velmi arogantní jednání! Člověk lituje, že hledal pomoc právě u něj. Jiní "nevěřící" kolegové jsou daleko větší profesionálové.

Do způsobu mé léčby se příliš netrefil, jiní špičkoví odborníci mi posléze pomohli mnohem víc, příklad toho, že vytížená "celebrita" nemusí být pokaždé pro každého jen to nejlepší. Jinak p. doktora uznávám jako nesmírně vzdělaného renesančního člověka s přesahem do mnoha oborů a odvětví.

Vynikající, má nadhled, humor, laskavost a i když je velmi vzdělaný, každý mu může rozumět. Jeho díla provázejí a pomáhají. Jsou jako laskavé pohlazení.

Přednášky má velice pěkné. V osobním kontaktu mi ovšem dost ublížil svým arogantním jednáním. Jako psychiatra ho vůbec nedoporučuji.

Je to moderný teológ. Som učiteľka náboženstva, učím náboženstvo 20 rokov a on svojimi knihami mi veľmi pomáha byť aktuálnou. Je to veľký pomocník pri mojej práci. Som mu veľmi v´dačná za každé poučenie i za každý smiech nad jeho knihou. jeho zmysel pre humor je naozaj chytľavý. Prajem mu len to najlepšie a veľkú odmenu v nebi. Anika

Umí dobře o svém oboru přednášet. Působí ale, že na lidi hledí z vrchu a moc si o sobě myslí.

Pan docent Kašparů je široce vzdělaný lékař, kterému vděčím za velikou pomoc a kterého doporučuji nemocným.

Č

Největší pako, které svět viděl. Udělá blázna i ze zdravého člověka!
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Vzdělaný, moudrý a ochotný pomoci.