MUDr. Jaroslav Krenčík

Gynekolog Více

Chlumec nad Cidlinou 1 adresa

20 názor

Adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Nádražní 783/IV, Chlumec nad Cidlinou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Už jsem zažila hodně problémů a neskutečně mi pomohl. Nic nepodceňuje a i když se člověk zeptá jako laik na kdejaký nesmysl, pan doktor vždy trpělivě a lidsky vysvětlí co a jak. Jedinými negativy jsou i ostatními zmiňovaná nemožnost se objednat (bylo by vůbec super se moci objednat on-line) a ta velmi hlasitá televize s opakujícím se programem. A že občas nemá náladu - no, kdyby komukoli půl hodiny před koncem pracovní doby přišla celá banda klientů, asi by také nebyl nadšen :) Objednávací systém by to vyřešil.

P
Ověřený profil

Vynikající úžasná gynekolog vše vysvětlí aby i laik pochopil je se setřičkou a manželkou skvělý tým :-)

E
Ověřený profil

Pan doktor je špička, pečlivý, nic nepodcení. Obě mé těhotenství, i když jsem kvůli své nemoci riziková, mne hlídal jako oko v hlavě, UZ při každé poradně, a jemu patří dík hlavně za první těhotenství, kdy jsem začala v 8. týdnu po pohl. styku krvácet. Na gyn. pohotovosti v HK mi řekli, že o miminko přijdu, že mám hematom. Následující den jsem šla s brekem k panu doktorovi, který mi sice hematom potvrdil, ale zároveň mne ujistil, že se žádné přijití o miminko konat nebude. :) Z tohoto těhotenství mám krásnou dcerku, pan doktor nelhal. :) Co hodnotím záporně je to, že se neobjednává. Babičky nemáme, manžel v práci a s dvěmi malými dětmi čekat třeba 2 hodiny v čekárně se rovná katasrofě. Navíc se pak pan doktor rozčílí, že jsem přišla s mimčem, které nemám kam dát při prohlídce. Kdyby mne objednal hned na ráno, manžel by na tu půlhodinku mohl hlídat, ale na 2 hodiny už ne. Druhá věc, kterou hodnotím záporně je televize, kde neustále letí totéž. Když čekáte a už asi podesáté vám tam běží např. reklama na očkování proti rakovině děložního čípku, je to na zešílení. A do toho dvě čekáním otrávené děti. Kdyby pan doktor nebyl tak výborný, byla by čekací doba důvodem, proč bych přešla k jinému.


L
Ověřený profil

K panu doktorovi docházím už dlouhou dobu. Neměnila bych s jiným lékařem i když k němu dojíždím a už hodně lidí mi říkalo proč nechodím na gynekologii v místě bydliště. Jsem s ním velice spokojená, vždy poradil, když jsem potřebovala a po dobu těhotenství se o mě staral také velmi dobře. Sestřička nepotřebuje komentář, kdyby všichni byli tak vstřícní, ochotní, vždy s úsměvem na tváři, tak by nám bylo v téhle hrozné době daleko lépe. I přesto, že mají strašně práce tak si vždy najdou chvilku pobavit se s pacientem o obyčejných všedních starostech. A to, že je často plná čekárna svědčí jen o tom, kolik lidí je tam spokojených, že nejezdí k nikomu jinému. Kdyby pan doktor za nic nestál, určitě by byla čekárna prázdná. Za ochotu, vstřícnost a hlavně lidskost moc děkuji a přeji sestřičce i panu doktorovi jen a jen to nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, ať k Vám můžeme i nadále jezdit.
Vaše nadmíru spokojená pacientka L. Lingrová


A
Ověřený profil

Pan doktor i sestřička jsou báječní - pečlivost, zájem, moderní vybavení, vše vysvětlí. Systém bez objednání, skvělý rozptyl ordinační doby, takže i po zaměstnání lze zajít k lékaři, což považuji za výhodu a naopak lze přijít brzo ráno v 7h před cestou do práce. Výtky, že je někdy příliš pacientek a déle se čeká jsem dosud nezažila, ale možné to je. Zatím mohu potvrdit, že to nejlepší gynekolog, kterého jsem dosud poznala!


N
Ověřený profil

Pan doktor je velmi svědomitý, vše vysvětlí, jen ty fronty vyčekat je velmi nepříjemné. Škoda, že neobjednává na nějakou alespoň přibližnou dobu. Jako výrazný zápor hodnotím hrající televizor v čekárně, který mele donekonečna totéž, při čekání hodinu a půl, což není nic neobvyklého /jinde jsem to nezažila/, člověk lituje, že si nevzal špunty do uší.


Z
Ověřený profil

Jsem s panem doktorem i sestřičkou naprosto spokojená, jsou ochotní, vstřícní a během těhotenství jsem měla pocit, že jsem v opravdu dobrých rukou :-)


Několik let zkušeností s panem doktorem Krenčíkem hodnotím velice kladně.Jeho přístup k pacientům byl před rokem 1989 stejně srdečný jako nyní.Laikovi vše vysvětlí tak,aby danou záležitost pochopil.Mluví jazykem laikovi pochopitelným a nevychrlí na vás latinské a řecké pojmy.Odborník?Bezesporu na svémm místě.Pokud působil v Novém Bydžově,pro řadu pacientek byl nejvyhledávanějším operatérem.I když byl donucen k odchodu,nezahořknul.Svou pílí,znalostmi a dovednostmi je stále vyhledávaným a doporučovaným gynekologem.


Hodnotím jej jako velmi zkušeného porodníka a gynekologa, vždy se zde setkám s příjemným a laskavým chováním jak personálu, tak i lékaře. Útulná ordinace, bohužel stále plná čekárna. M.


Jsem velmi spokojená, vždy se setkám s dobrou péčí a příjemným přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu