MUDr. Jaroslav Krenčík

Chlumec nad Cidlinou 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Nádražní 783/IV, Chlumec nad Cidlinou

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Už jsem zažila hodně problémů a neskutečně mi pomohl. Nic nepodceňuje a i když se člověk zeptá jako laik na kdejaký nesmysl, pan doktor vždy trpělivě a lidsky vysvětlí co a jak. Jedinými negativy jsou i ostatními zmiňovaná nemožnost se objednat (bylo by vůbec super se moci objednat on-line) a ta velmi hlasitá televize s opakujícím se programem. A že občas nemá náladu - no, kdyby komukoli půl hodiny před koncem pracovní doby přišla celá banda klientů, asi by také nebyl nadšen :) Objednávací systém by to vyřešil.

Vynikající úžasná gynekolog vše vysvětlí aby i laik pochopil je se setřičkou a manželkou skvělý tým :-)

Pan doktor je špička, pečlivý, nic nepodcení. Obě mé těhotenství, i když jsem kvůli své nemoci riziková, mne hlídal jako oko v hlavě, UZ při každé poradně, a jemu patří dík hlavně za první těhotenství, kdy jsem začala v 8. týdnu po pohl. styku krvácet. Na gyn. pohotovosti v HK mi řekli, že o miminko přijdu, že mám hematom. Následující den jsem šla s brekem k panu doktorovi, který mi sice hematom potvrdil, ale zároveň mne ujistil, že se žádné přijití o miminko konat nebude. :) Z tohoto těhotenství mám krásnou dcerku, pan doktor nelhal. :) Co hodnotím záporně je to, že se neobjednává. Babičky nemáme, manžel v práci a s dvěmi malými dětmi čekat třeba 2 hodiny v čekárně se rovná katasrofě. Navíc se pak pan doktor rozčílí, že jsem přišla s mimčem, které nemám kam dát při prohlídce. Kdyby mne objednal hned na ráno, manžel by na tu půlhodinku mohl hlídat, ale na 2 hodiny už ne. Druhá věc, kterou hodnotím záporně je televize, kde neustále letí totéž. Když čekáte a už asi podesáté vám tam běží např. reklama na očkování proti rakovině děložního čípku, je to na zešílení. A do toho dvě čekáním otrávené děti. Kdyby pan doktor nebyl tak výborný, byla by čekací doba důvodem, proč bych přešla k jinému.

K panu doktorovi docházím už dlouhou dobu. Neměnila bych s jiným lékařem i když k němu dojíždím a už hodně lidí mi říkalo proč nechodím na gynekologii v místě bydliště. Jsem s ním velice spokojená, vždy poradil, když jsem potřebovala a po dobu těhotenství se o mě staral také velmi dobře. Sestřička nepotřebuje komentář, kdyby všichni byli tak vstřícní, ochotní, vždy s úsměvem na tváři, tak by nám bylo v téhle hrozné době daleko lépe. I přesto, že mají strašně práce tak si vždy najdou chvilku pobavit se s pacientem o obyčejných všedních starostech. A to, že je často plná čekárna svědčí jen o tom, kolik lidí je tam spokojených, že nejezdí k nikomu jinému. Kdyby pan doktor za nic nestál, určitě by byla čekárna prázdná. Za ochotu, vstřícnost a hlavně lidskost moc děkuji a přeji sestřičce i panu doktorovi jen a jen to nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, ať k Vám můžeme i nadále jezdit.
Vaše nadmíru spokojená pacientka L. Lingrová

Pan doktor i sestřička jsou báječní - pečlivost, zájem, moderní vybavení, vše vysvětlí. Systém bez objednání, skvělý rozptyl ordinační doby, takže i po zaměstnání lze zajít k lékaři, což považuji za výhodu a naopak lze přijít brzo ráno v 7h před cestou do práce. Výtky, že je někdy příliš pacientek a déle se čeká jsem dosud nezažila, ale možné to je. Zatím mohu potvrdit, že to nejlepší gynekolog, kterého jsem dosud poznala!

Pan doktor je velmi svědomitý, vše vysvětlí, jen ty fronty vyčekat je velmi nepříjemné. Škoda, že neobjednává na nějakou alespoň přibližnou dobu. Jako výrazný zápor hodnotím hrající televizor v čekárně, který mele donekonečna totéž, při čekání hodinu a půl, což není nic neobvyklého /jinde jsem to nezažila/, člověk lituje, že si nevzal špunty do uší.

Jsem s panem doktorem i sestřičkou naprosto spokojená, jsou ochotní, vstřícní a během těhotenství jsem měla pocit, že jsem v opravdu dobrých rukou :-)

Několik let zkušeností s panem doktorem Krenčíkem hodnotím velice kladně.Jeho přístup k pacientům byl před rokem 1989 stejně srdečný jako nyní.Laikovi vše vysvětlí tak,aby danou záležitost pochopil.Mluví jazykem laikovi pochopitelným a nevychrlí na vás latinské a řecké pojmy.Odborník?Bezesporu na svémm místě.Pokud působil v Novém Bydžově,pro řadu pacientek byl nejvyhledávanějším operatérem.I když byl donucen k odchodu,nezahořknul.Svou pílí,znalostmi a dovednostmi je stále vyhledávaným a doporučovaným gynekologem.

Hodnotím jej jako velmi zkušeného porodníka a gynekologa, vždy se zde setkám s příjemným a laskavým chováním jak personálu, tak i lékaře. Útulná ordinace, bohužel stále plná čekárna. M.

Jsem velmi spokojená, vždy se setkám s dobrou péčí a příjemným přístupem.