Jaroslav Kovařík, zubař Pustá Polom

MUDr. Jaroslav Kovařík

Zubař

Zahradní 411, Pustá Polom
Praktický lékař stomatolog

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý.Chodíme k němu celá rodina a neměnili bychom.Přeji jemu i jeho paní hodně dalších spokojených pacientů.

S přístupem pana doktora jsem nebyla spokojena a proto jsem odešla jinam. Soukromé informace, které mu sděluji, by měly zůstat jen mezi pacientem a doktorem. Místo toho je poslouchá celá čekárna a vrcholem všeho bylo, když jeho ne moc inteligentní kamarádka (klasická drbna) chodila všude kde chtěla, dokonce i do ordinace a poslouchala co říkám panu doktorovi. Mým požadavkům a problémům se jen smála jako husa. Doktor ji měl vyhodit, ale evidentně mu vůbec nepřekážela. Nehodlám řešit své problémy s vesnickými drbnami, ale s profesioálním doktorem. Sestra ani doktor na mě dobrý dojem neudělali.

Výborný zudař na svém místě.Příjemný k lidem,své práci rozumí.
Děkujeme jen tak dál.

Nelibí se mi, že to u pana doktora vypadá jako v krámu. Každá bába z čekárny se podívá co mi doktor říká, jaké mám problémy atd. jen proto, že je to jeho známá, tak si leze kde chce. žádné lékařské tajemství nehrozí. Vše co bych ráda sdělila doktorovi současně sdělím i čekárně. Je to opravdu nepříjemné.

Mohu jen doporucit opravdu dokaze neuveritelne opravit vase zuby mohu mu jen touto cestou podekovat Kucerova

Pan doktor Kovařík je super zubař, k němu nemáme strach chodit. Je velice příjemný i jeho žena. Všem doporučuji.

Pan doktor je člověk - lékař - na svém místě a kdyby podobných lékařů bylo více, život by byl o kousek veselejší. Věřím, že my, jeho pacienti z RC Hrabyně, jsme moc rádi, že zde máme jeho i jeho "sestřičku". Přeji oběma hodně zdraví!

Važeny pane doktore.Jste stomatolog ,ktereho Pusta Polom a okolí potřebovala jako sul. Jste vynikající ve svém oboru.Za sebe a mou rodinu děkuji za vaší péči o naše zuby. Vaše pacientka