Kastrace

Krácení drápků, zubů, zobáčků • Od 50 Kč

Ošetření análních žlázek • Od 100 Kč

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Od 50 Kč

Od 50 Kč

Od 200 Kč

Od 200 Kč

Od 650 Kč

Poskytuje poradenství a preventivní činnost pro malá a drobná zvířata, vyšetření i operační zákroky s možností hospitalizace. Kromě alopetické medicín...

• geriatrie
  • endokrinologie
  • klinická onkologie
Zobrazit více

Umístění: Ordinace prevence, léčba

Pan doktor Jančík je jedním slovem prostě skvělý!
Přesný, precizní, pozorný, využívá různorodé způsoby léčby, milý, lidský, zvířecí....

Umístění: Ordinace

Pan doktor Jančík je opravdu mistr ve svém oboru a mohu jen doporučit. O naší kočičku, která od mala měla zdravotní problémy, s nimiž si původní veterinářka nevěděla rady, se výborně postaral a nyní už je jí rok a má se čile k světu. Takovýto přístup jsem ještě nikdy u žádného veterináře nezažila, je vidět, že pan Jančík svou práci opravdu miluje. Ještě jednou díky!

Po návštěvě u pana doktora, se naše štěňátko díky jeho správné diagnóze velmi rychle zotavilo a druhý den takřka nebylo poznat jak mu bylo.
Díky, díky, díky!!!!

Marek Neuman & malá Emička

Pana doktora si nemůžeme vynachválit! Byl nám doporučen, když si žádný jiný lékař nevěd rady s naší malou fenečkou. Nejen, že nám ji vyléčil, ale také se začal starat s ohromnou ochotou a péčí i o další dva pejsky a opravdu je to mistr ve svém oboru. Zajímá se o alternativní medicínu, používá homeopatika a přírodní čínskou medicínu a jiné novinky na trhu a s každým problémem jde do hloubky a snaží se léčit celostně. Je vidět, že svou práci miluje. Opravdu můžeme všem jen a jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor má velmi osobní přístup. Nikdy jsem na podobného lékaře nenarazila. Je ochotný se vším poradit a čas u něj nehraje roli. Naše koťátko bylo velmi brzy odstaveno od matky, což se projevilo na jejím vzrůstu a vývinu. Doporučil vhodnou péči a díky tomu se má prcek čile k světu. Vítám jeho přístup k přírodním metodám na úkor těm chemickým

MVDr. Jaroslav Jančík

Děkuji za pěkné hodnocení a těším se na další návštěvu.Jančík.

Najít tohoto veterináře mi pomohly webové stránky. Pan doktor mimo alopetické medicíny využívá také tradiční čínské medicíny a homeopatie. Již při první návštěvě s kotětem Ragdolla mu pan doktor
doporučil posílit imunitu a to se později ukázalo předvídavé. Kotě mělo mírně zvýšenou teplotu. Později, rýmu, uplakané oči a zvětšilo se mu bříško. Při další kontrole a léčbě, se stav den ze dne měnil k lepšímu, ale dosud asi nemáme vyhráno. I kdyby pan doktor prodloužil život bez utrpení jen třeba o pár dní, jsem mu vděčná. Děkuji za odborný a velmi šetrný přístup.

Rodina Braunspergerova

MVDr. Jaroslav Jančík

S rodinou Braunspergerových a jejich čtyřnohých miláčků se mi pracuje velmi dobře.Děkuji za jejich hodnocení a přeji jim hodně zdraví.Jančík.

Pan doktor je velmi erudovaný a navíc nabízí i alternativní medicínu. Naši papírovou kočičku doslova vypiplal. Původní majitelka ji způsobila nevhodnou stravou ucpání střev a kvasinkovou infekci. Kromě antibiotik jí velmi pomohla čínská medicína a nyní je z ní maminka tří úžasných koťátek. Pan doktor není zastáncem léků za každou cenu, což vítám. Zároveň sleduje nejnovější poznatky, nemuseli jsme proto kastrovat kocoura, ten dostal jen čip a za rok snad budeme mít další koťata.

Já jsem s panem veterinářem velice spokojená. Dbá na moji Dollynku, britskou modrou a navíc se můžete u něj zapsat mezi "roztržité sklerotiky" takže mi připomene i očkování. Mohu jenom doporučit!

Ošetřuji u něho svoje kočky, jefudovaný a velmi ochtný.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

máme 17-měsíčního samečka Křečka Královského. Posledních pár týdnů chodí čím dál tím víc na záchod, od včerejška při močení i usíná, škube se a malinko píská. Jinak se chová úplně normálně.
Chci se zeptat, jestli se s tímhle problémem dá ještě něco dělat nebo už je to stářím.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den.Doporučil bych navštívit veterináře.S pozdravem MVDr Jančík.

MVDr. Jaroslav Jančík

Dobrý den můj pes labrador zjistili mu gastritidy lymphocytoplasmocytaria mírná s infekcí byla dělaná biopsie žaludku pořád hodně slíntala ,polykala jakoby se dávila a kašlala měla průjem nevydržela na místě žralá trávu celou noc sem snou prochodila po venku po biopsii už to není takové dostala nějaké antibiotika no ale poslední dobu to začíná mít zase ne tak hodně ale má to nevím si snů rady nevím jak ji pomocí poradíte mi prosím dekuji

Dobrý den.Můžete zkusit kombinaci od energyvet.cz, kterou používám při nepříznivých dg. jako je i lymfocytárněplasmocyt.gastritis.Jedná se o komplex přípravků pro regeneraci organismu a podporu imunity.Regavet,Cytovet,Probiovet a Imunovet.Do vody pak Fytovet.S pozdravem MVDr Jančík.