Krajská nemocnice T. Bati, a. s.
Havlíčkovo nábř. 600, Zlín

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati, a. s. odebrání onkologické ledviny

Při pravidelné kontrole prostaty v r.2011 mi pan primář Hynčica sonografickým vyšetřením zjistil špatnou ledvinu, kterou doporučil co nejdřív odstranit. Včasným odebráním této ledviny a ošetřením močových cest mi určitě zachránil život. Nadále chodím k němu na pravidelné kontroly a nedávno jsem byl u něho na odstranění cysty na varleti. Vždy jsem byl s jeho zákroky spokojen a děkuji mu za přispění k plnohodnotnému životu.

Nechapu, jak tetno clovek muze byt primarem urologie. Na rtg mi byl videt ledvin. kamen na ct kamen taky popsan. Endoskopicky mi jej meli vytahnout, coz se nezdarilo. Nicmene propoustena domu jsem byla bez kamene. Stale jsem si stezovala na bolesti pan primar mi rikal, jak je vse ok, ze se mi jen jizvi ledvina po abscesu. Po mesici v bolestech jsem zacala curat krev a jela jsem na pohotovost a tam mi bylo receno jinym doktorem, ze onen kamen opet nasel dal mi ovsem infuzi a poslal domu. Za dalsich ctrnact jsem kamen vymocila nastesti. Nicmene bolesti opravdu ukrutne, porod byl proti tomu prochazka ruzovou zahradou. A pan hyncica mi rekl, ze to se hold nekdy prehledne.

Slušný, ochotný, skvělý lékař a diagnostik. Díky němu jsem nešla pod kudlu, i když mě tam cpali dva další lékaři. Děkuji, jste úžasný!

Vynikající lékař, po měsíčním putovaní po ruzných doktrorech, kteří léčili něco co nebylo tak pan primář Hynčica po konzultaci za 5 minut našel diagnózu a za dva dny bylo po těžkostech. Děkuji moc. Personál na oddělení je taky perfektní.

Vynikající odborník a skvělý člověk, který dokáže léčit výborným přístupek k pacientům

Děkuji,...super odborník,....!!!! Pana primáře hodnotím jako špičkového profesionála, který dával dohromady co v Kroměříži neuměli odstranit a vyřešit. Moc děkuji.

Vynikající lékař, vynikající člověk.Dvakrát mně jeho přičiněním zachránil život.S przonálem jsem byl vždycky naprosto spokojený a jelikož jsem byl na oddělení během sedmi let dvacetkrát hospitalizovan vím, o čem píši.Pokud má pan primář 1x týdně ambulanci a má za ten den až 110 pacientů,rozhodně se jim nemůže věnovat tak,jak by si každý přál.Kdykoliv jsem za ním přišel mimo kontrolu,vždy se mi orchotně věnoval.Za vše mu ještě jednou děkuji.

nejlepší oddělení!!!

Pana primáře hodnotím jako špičkového profesionála, který dával dohromady co ostatní spackali a tím mi zachránil život. Moc děkuji.

Primář Hynčica je zajisté odborník a skvělý člověk, který pacienta podpoří také psychicky. Snažil se pro mého tatínka udělat maximum, přestože nebylo naděje. Slovy mého dnes již zemřelého tatínka, perfektní chlap. Pouze urologické oddělení jež vede, by měl dát do latě. Protože asi sám netuší jaké hyeny sestry tam zaměstnává!!! (po téměř 12hodinách kdy tatínek upadl do bezvědomí nám nebyla dána žádná informace o jeho změně stavu, a kdy umíral nás vyhodili z pokoje) Nevím bylo to snad tím, že měl v té době primář dovolenou? Nehledě nato, že následně zašantročili zdravotní kartu bůhví kde? Opravdu profesionální sestry na svém místě. Takže může být primář skvělý jak chce, když má pod sebou tak úžasný personál!!!