Jaroslav Hynčica, urolog Zlín

Jaroslav Hynčica

Uložit

Urolog Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkovo nábř. 600, Zlín
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Krajská nemocnice T. Bati, a. s. odebrání onkologické ledviny

Při pravidelné kontrole prostaty v r.2011 mi pan primář Hynčica sonografickým vyšetřením zjistil špatnou ledvinu, kterou doporučil co nejdřív odstranit. Včasným odebráním této ledviny a ošetřením močových cest mi určitě zachránil život. Nadále chodím k němu na pravidelné kontroly a nedávno jsem byl u něho na odstranění cysty na varleti. Vždy jsem byl s jeho zákroky spokojen a děkuji mu za přispění k plnohodnotnému životu.


L
Ověřeny pacient

Nechapu, jak tetno clovek muze byt primarem urologie. Na rtg mi byl videt ledvin. kamen na ct kamen taky popsan. Endoskopicky mi jej meli vytahnout, coz se nezdarilo. Nicmene propoustena domu jsem byla bez kamene. Stale jsem si stezovala na bolesti pan primar mi rikal, jak je vse ok, ze se mi jen jizvi ledvina po abscesu. Po mesici v bolestech jsem zacala curat krev a jela jsem na pohotovost a tam mi bylo receno jinym doktorem, ze onen kamen opet nasel dal mi ovsem infuzi a poslal domu. Za dalsich ctrnact jsem kamen vymocila nastesti. Nicmene bolesti opravdu ukrutne, porod byl proti tomu prochazka ruzovou zahradou. A pan hyncica mi rekl, ze to se hold nekdy prehledne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Slušný, ochotný, skvělý lékař a diagnostik. Díky němu jsem nešla pod kudlu, i když mě tam cpali dva další lékaři. Děkuji, jste úžasný!


M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, po měsíčním putovaní po ruzných doktrorech, kteří léčili něco co nebylo tak pan primář Hynčica po konzultaci za 5 minut našel diagnózu a za dva dny bylo po těžkostech. Děkuji moc. Personál na oddělení je taky perfektní.


Š
Ověřeny pacient

Vynikající odborník a skvělý člověk, který dokáže léčit výborným přístupek k pacientům


K
Ověřeny pacient

Děkuji,...super odborník,....!!!! Pana primáře hodnotím jako špičkového profesionála, který dával dohromady co v Kroměříži neuměli odstranit a vyřešit. Moc děkuji.


I
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, vynikající člověk.Dvakrát mně jeho přičiněním zachránil život.S przonálem jsem byl vždycky naprosto spokojený a jelikož jsem byl na oddělení během sedmi let dvacetkrát hospitalizovan vím, o čem píši.Pokud má pan primář 1x týdně ambulanci a má za ten den až 110 pacientů,rozhodně se jim nemůže věnovat tak,jak by si každý přál.Kdykoliv jsem za ním přišel mimo kontrolu,vždy se mi orchotně věnoval.Za vše mu ještě jednou děkuji.


nejlepší oddělení!!!


Pana primáře hodnotím jako špičkového profesionála, který dával dohromady co ostatní spackali a tím mi zachránil život. Moc děkuji.


Ověřeny pacient

Primář Hynčica je zajisté odborník a skvělý člověk, který pacienta podpoří také psychicky. Snažil se pro mého tatínka udělat maximum, přestože nebylo naděje. Slovy mého dnes již zemřelého tatínka, perfektní chlap. Pouze urologické oddělení jež vede, by měl dát do latě. Protože asi sám netuší jaké hyeny sestry tam zaměstnává!!! (po téměř 12hodinách kdy tatínek upadl do bezvědomí nám nebyla dána žádná informace o jeho změně stavu, a kdy umíral nás vyhodili z pokoje) Nevím bylo to snad tím, že měl v té době primář dovolenou? Nehledě nato, že následně zašantročili zdravotní kartu bůhví kde? Opravdu profesionální sestry na svém místě. Takže může být primář skvělý jak chce, když má pod sebou tak úžasný personál!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti