Šenovská 1829, Petřvald
ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Koleno

Dnes jsem navštívila tuto kliniku a byla objednána k panu MUDr. Hustakovi, díky tomu ze jsem o něm slyšela samou chválu.
Bohužel zklamal na plné čáře!!!
Mám půl roku problém s kolenem a muj ortoped si už neví rady, tak jsem se obrátila na Ort Art, ať mi pomůžou.
Místo pomoci, mě tak akorát odbyl a poslal domu. Mezi tím rekl o mích lékařských zprávách, které jsem měla přinést, ze jim nevěří, aniž by se na ne poradně podíval, prý je to výmysl. Vše zkrytizoval a pod slovy, ze mám koleno v haji mi nakonec řekl ze si mužů za to sama, když jsem z nepochopitelneho důvodu věřila svému ortopedovi a nesla jsem rovnou knim.
Tohle absolutně není profesionální přístup, pokud se vám kapsa neleskne zlatem, nebo nejste vrcholový sportovec, tak v tu chvíli lékařská přísaha nehraje žádnou roli.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit.

S přístupem MUDr. Hustáka jsem spokojena nebyla. Může to být bezesporu zkušený odborník už vzhledem k věku, ale jeho proklientský přístup není zrovna optimální. Pozdravení dooobry za mými zády mne už na začátku zarazilo - pracuji s klienty dlouhá léta, a způsob přivítání by měl vypadat trochu jinak, posléze jízlivost vůči mé osobě a strohé informace, týkající se dalšího postupu, ve kterém byla vyloučena jakákoliv alternativa chirurgického zákroku v podobě konzervativní léčby. Očekávala jsem další diagnostiku kloubu. Minimum empatie a vysvětlení a jakési lidskosti, když už by měl pacient podstoupit chirurgický zákrok, o jehož podstatě a charakteru nevím nic jen to, že budu platit spoluúčast:-) a provádí se ambulantně. Popravdě dosud jsem se s něčím podobným nesetkala, hlavně pak ne u generace mladších lékařů. Děkuji sestřičce za laskavý přístup, která vykompenzovala mé nedobré pocity do neutrálu:-)

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Snaha sjednat si dřívější termín artrospokopie ramene.

Kliniku Ort Art jsem navštívila z důvodu možného dřívějšího zákroku na artroskopii ramenního kloubu, který mně bolí už od léta a státní zdravotnictví mi nabídlo termín až za tři měsíce. Komunikace se sestřičkou byla tak skvělá, že jsem šla na kliniku s radostí a důvěrou, že zákrok by mohl být proveden za cca 10 dní a konečně budu mít klid. Reakce pana mne doslova vyděsila - byla jsem zavedena do prázdné ordinace s tím, že mám počkat. Když pan doktor vešel, neopětoval můj pozdrav (já žena, cca stejný ročník, jsem zdravila prví a poslední :-( ). Sedl si k počítači a zcela ignoroval mou přítomnost. Následně mne vyzval, abych si odložila, klidně seděl, nechal mne pozvedat ruku. Bez toho, aniž by se mně dotknul, zeptal se, co a kde mně bolí mi řekl, že mám v rameni zánět a že to nic není, asi přeležené rameno. Na moji dokumentaci (měla jsem s sebou veškeré výsledky i CD z rentgenu) se ani nepodíval. Píchnul mi obstřik, u toho jsem se mu snažila vysvětlit, jak se mi to stalo, že mně posmýkal kůň při vystupování z vozíku (zvíře vážící cca 500 kg, kontra moje ruka). Když mne injekce opravdu bolela a začalo se mi dělat špatně i sama sestřička to viděla a ptala jestli si nechci lehnout, tak mi pan doktor suše oznámil, že mně to bolí, protože se musel propíchnout "tou vrstvou tuku" (ano mám nadváhu, ale v mém věku žádná katastrofa). Snažila jsem se doptat, co mám dělat, abych se konečně bolesti zbavila, dopovědí mi byly jen další arogantní narážky typu: Přeležená ruka obvykle přejde sama.... smutné, zřejmě to chtělo na hromádku peněz v jeho ordinaci položit tu svou, což já odmítám, zákrok bych si klidně zaplatila, ale uplácet lékaře skutečně nebudu.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit.

Pana doktora Hustáka si nesmírně vážím a rozhodně doporučuji!! Jediný mi pomohl a provedl reoperaci již špatně zoperovaného tenisoveho lokte.Navic je velmi příjemný.

Š

Děkuji MUDr.Hustákovi a celému personálu Ortart v Petřvaldě za skvělý přístup a vynikající práci. Po artroskopii kolene s ošetřením menisku a chrupavky jsem byla za 5 dní v práci, kde nesedím, za14 dní na horách schopna lehčí turistiky, po měsíci jsem zvládala i delší trasy s rozhlednami a do dvou měsíců i lyžování. Díky i za informace a doplňkovou léčbu chrupavky.

Tímto bych chtěla poděkovat Mudr. Hustákovi za dosavadní péči, včasnou diagnózu, díky níž jsem neskončila ochrnutá.Rovněž za jeho slova, že řeší důsledek problémů, ale příčinu musíme odhalit sami. Upozorňuji, že nejsem žádný sportovec. Vše začalo bolestí kolene a kulhání levé nohy v srpnu 2014. Z návštěvy svého ortopeda jsem si odnesla diagnózu Chondropatia patellae a tablety Condrosulf. Po nezlepšení stavu jsem konzultovala stav se svojí kamarádkou, pacientkou Mudr. Hustáka. Neváhala jsem a ihned jsem se objednala k Mudr. Hustákovi. Po krátkém vyšetření jsem dostala doporučení na neurologii a tím se spustil kolotoč návštěv u lékařů. Po vyšetření na neurologii jsem odcházela s diagnózou roztroušená skleróza. Absolvovala jsem odběr mozkomíšního moku z páteře, načež se tato nemoc vyloučila. Z magnetické rezonance krční páteře vzešlo zúžení páteřního kanálu výrůstky, že při pádu atd, mi hrozilo ochrnutí. Po akutní operaci a rehabilitaci krční páteře jsem se konečně dostala k artroskopii kolene. Nyní docházím na rehabilitace do Ort-artu a jsem spokojená. Ale to není vše. Lékaři se snaží nám pomoci, ale na příčinu problémů musíme přijít sami. Proto jsem se rozhodla začít celostní medicínou, ale to je už na jinou recenzi na jiného odborníka :-)
Ort-artu přeji v novém roce 2016 více spokojených pacientů
Alexandra Drózdová

Z ordinace p. doktora jsem odešla v dost velkém šoku z jeho arogance. V podstatě mi sdělil, že si myslí, že koleno mám zdravé (s kolenem mi hýbal asi 15 vteřin), že mám možná něco s úponem a že by to mohla napravit rázová vlna. Ale prý mám celkově špatnou fyzickou kondici, že prý mám více sportovat. To, že sportovat nemůžu právě proto, že se občas na nohu nemůžu postavit, jej moc nezajímalo (podotýkám, že než bolesti začaly, jsem pravidelně jezdila na kole, hrála tenis, golf, lyžovala jsem a to že mi každý sport teď způsobuje bolesti mě opravdu hodně vadí). Navíc mi sdělil, že každého občas něco bolí, že je to normální. Strašný přístup!

V roce 2010 jsem byl u tohoto lékaře s bolestmi třísla a kyčelního kloubu, poslal mě pryč s režimem opatření, pochopil jsem , že bolesti jsou od páteře, tak jsem chodil k neurologovi, bolesti se zmírnily, ale přetrvávají ,Včera jsem byl u ortopeda v Porubě a ten mě zapsal na TEP kyčle, což je pořadník na výměnu kloubu, Jeho názor je , že už se s tím nedá nic dělat, prý jsem měl přijít dříve. Ale dříve jsem byl u "odborníka" Mudr. Hustáka. Takže mu pěkně děkuji za péči. Nedoporučuji , a souhlasím s názorem, že pokud nejste nějaká osobnost , tak tam nemáte co dělat. Morys Zdeněk

Pokud nejste vrcholový sportovec a nebo bohatý podnikatel, tak tam ani nelezte. Stačilo se s ním bavit 3 minuty a už jsem uvažoval jak tam odsaď nejrychleji zmizet. Ani na mě nesáhnul a rekl mi, že jsem simulant a že si mám najít psychologa a já mám při tom docela dost velké problémy s rukou po úraze.

C

Po operaci u p.Hustaka jsem musel za ani ne rok na replastiku.
Novy doktor mi rikal,ze neni mozne,aby plastika praskla tak brzy.Napadlo ho jen,ze byla spatne udelana.