ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit.
Šenovská 1829, Petřvald

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

Také se připojují k negativní zkušenosti.
V květnu tohoto roku jsem navštívila na doporučení ort-art v Petřvaldě u p.Hustáka.
Na to že mi bylo řečeno jaká je to kapacita ...jeho arogantní chování mě opravdu vyvedlo z míry ..neochota komunikace ...prý mi nebude nic vysvětlovat, když neznám obor medicíny ...na papíry předchozích vyšetření se ani nepodíval.
Přesto jsem udělala tu chybu a podstoupila u něj artroskopii kolene.
Další doporučenou plastiku křížového vazu jsem u něj ale už nepodstoupila a udělala jsem dobře.
Jiný lékař mi mou situaci vyšetřil a vysvětlil s lidským přístupem.
Provedl reoperaci, po které mi bylo řečeno, že v koleni nebyl nejspíš proveden žádný zákrok.
Tak tím to apeluji na ostatní...nedejte na doporučení a k tomuto ortopedovi nechoďte.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

Dovolte abych se podělila o zkušenost s návštěvou kliniky ORT-ART, na kterou jsem slyšela jen samou chválu a také dostala doporučení od známých. Mám dlouhodobý problém s pravým kolenem - již 3 x ho mám operováno (vždy po 1 roce). Naposledy v září 2021, ale stále cítím, že není něco v pořádku, mám přetrvávající bolesti zejména při delší chůzi a velké problémy mi dělá chůze do schodů a ze schodů, někdy se mi toto koleno při chůzi i podlamuje.
Proto jsem se nezávažně objednala na konzultaci na tuto kliniku, abych slyšela názor i jiného lékaře. Když jsem se předem dotazovala, zda mám přinést nějaké lékařské zprávy, či případně výsledky magnetické rezonance, na které jsem byla shodou okolností ve stejný den, před návštěvou této kliniky, bylo mi sestrou telefonicky sděleno, že nic nosit nemusím, že pan doktor si udělá vyšetření sám.
Kliniku ORT-ATR jsem navštívila dne 17.10.2022 a konkrétně jsem byla u MUDr. Jaroslava Hustáka. Ten mě vyslechl, následně mi prohmatal koleno, vyzkoušel jeho hybnost a výsledek byl ten, že se do mě vyloženě pustil, že co si myslím, že mi nic není, že mám asi někde jinde posunutý práh bolesti, ať nesimuluji a jdu do práce a že ať jsem ráda, že jsem u jiného lékaře, že on by mě na nemocenské tak dlouho určitě nenechal. Natož jsem mu sdělila, že jsem dnes byla také na magnetické rezonanci a že mám domluvenou případnou telefonickou konzultaci s primářem oddělení, které rezonanci provádělo. Pan Husták mi odvětil, že nikam volat nebude a že ho to nezajímá. Když jsem od něj z ordinace odcházela, cítila jsem se jako malé dítě po výprasku a ten největší simulant na světě. Takovéto arogantní chování ze strany lékaře je pro mě nepřípustné.
Následně po 3 dnech jsem navštívila svého lékaře ohledně výsledků magnetické rezonance, na které jsem trvala, protože jsem stále byla přesvědčena, že koleno není v pořádku. Tento výsledek zní: pokročilá chondrmalacie, meniskopatie a artóza 3. stupně a doporučení výměny kolenního kloubu.
Nevím, co si mám o této klinice a zejména o Mudr. J. Hustákovi myslet, z mého pohledu neudělal vše, co měl a doslova mě odbyl. Takto se profesionál určitě nemůže k pacientovi chovat. Mrzí mě, že mám s touto klinikou takovou špatnou zkušenost, kterou si určitě nenechám jen pro sebe.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

K panu hustakovi nedoporučuji chodit natož aby vám provedl nějaký zákrok.
Po operaci krizového vazů, byly tromboticke problémy kde mi řekl že to není jeho problém, před zákrokem neudělal žádné větší vyšetření a teď 2 roky po operaci kdy mám bolesti v koleni a byl jsem u více ortopedu ... mi až poslední řekl že jsem již před operací musel mít artrózu kolene, ve 27letech a že tento zákrok se neměl dělat. Bohužel jsem si vybral špatnou kliniku a budu již trpět jelikož, tohle už žádný ortoped nechce řešit... Arogance tohoto doktora na nejvyšší úrovni

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

Arogance je slovo, které přesně vystihuje přístup pana doktora k pacientům. Pacient má pocit,ze jej zdržuje a ze je méněcenný.Zákrok samotný proběhl úspěšně a velmi pozitivně hodnotím přístup ostatních zaměstnanců.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

I když je pan Doktor podle webu kapacita ve svém oboru, tak je neskutečně arogantní. Po operačním výkonu už ho nic nezajímá. Bez ochoty jakékoliv rady.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

Profesionální přístup, rychlá a efektivní léčba. Doufám, že už zranění nebudu muset nikdy řešit, ale pokud ano tak jedině MUDr. Jaroslav Husták.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

Na počátku návštěvy mne zarazil jeho absolutní nezájem a jeho chování, ač slušné, tak zároveň arogantní. Prý mi nic není a jsem zdravý, škoda, že bolesti a nález z magnetické rezonance (který je podle lékaře hloupost) říkají něco jiného. Nulová snaha pomoci. Můj problém ho vyloženě nezajímal.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Jiný

Absolutní nezájem, vyšetření cca 2minuty aniž se pohnul ze židle. Rovnou nejlépe operace bez předchozího Sona a rentgenového vyšetření, které u lékaře ke kterému jsem následně utekl prokázalo že zákrok je nesmysl. Během 2měsíců se stav ramene rapidně zhoršoval byl jsem už zoufalý. Po přejítí k jinému lékaři jako zázrakem se obrátilo vše k lepšímu.a po 4měsících a následné fyzioterapii jsem OK.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit. Koleno

Dnes jsem navštívila tuto kliniku a byla objednána k panu MUDr. Hustakovi, díky tomu ze jsem o něm slyšela samou chválu.
Bohužel zklamal na plné čáře!!!
Mám půl roku problém s kolenem a muj ortoped si už neví rady, tak jsem se obrátila na Ort Art, ať mi pomůžou.
Místo pomoci, mě tak akorát odbyl a poslal domu. Mezi tím rekl o mích lékařských zprávách, které jsem měla přinést, ze jim nevěří, aniž by se na ne poradně podíval, prý je to výmysl. Vše zkrytizoval a pod slovy, ze mám koleno v haji mi nakonec řekl ze si mužů za to sama, když jsem z nepochopitelneho důvodu věřila svému ortopedovi a nesla jsem rovnou knim.
Tohle absolutně není profesionální přístup, pokud se vám kapsa neleskne zlatem, nebo nejste vrcholový sportovec, tak v tu chvíli lékařská přísaha nehraje žádnou roli.

Umístění: ORT-ART s.r.o., ortopedie a rehabilit.

S přístupem MUDr. Hustáka jsem spokojena nebyla. Může to být bezesporu zkušený odborník už vzhledem k věku, ale jeho proklientský přístup není zrovna optimální. Pozdravení dooobry za mými zády mne už na začátku zarazilo - pracuji s klienty dlouhá léta, a způsob přivítání by měl vypadat trochu jinak, posléze jízlivost vůči mé osobě a strohé informace, týkající se dalšího postupu, ve kterém byla vyloučena jakákoliv alternativa chirurgického zákroku v podobě konzervativní léčby. Očekávala jsem další diagnostiku kloubu. Minimum empatie a vysvětlení a jakési lidskosti, když už by měl pacient podstoupit chirurgický zákrok, o jehož podstatě a charakteru nevím nic jen to, že budu platit spoluúčast:-) a provádí se ambulantně. Popravdě dosud jsem se s něčím podobným nesetkala, hlavně pak ne u generace mladších lékařů. Děkuji sestřičce za laskavý přístup, která vykompenzovala mé nedobré pocity do neutrálu:-)