Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: ORT-ART, spol. s r.o.

S přístupem pana doktora jsem nebyla vůbec spokojená. Na papíry od doktorky, která mě na ortopedii poslala, se ani nepodíval. Nenechal mě vysvětlit celý můj problém. Vyšetřil mě rychlostí blesku a byl nepříjemný. Opět jsem se snažila říct, jaký je můj problém, ale ignoroval mě. Napsal mi zprávu, ve které byl jeho názor, tak mi to teda řekl. Prvně mi pověděl, že mi nebude vysvětlovat, co mi je. Nakonec mi otráveně řekl, že mám asi namoženou nohu a uvedl to na příkladu. Příklad byl o tom, že jsem byla na horách, ale jelikož nemám kondičku, tak jsem si tu nohu přemohla. Když jsem se ozvala, že sportuji (bojový sport cca 4 roky, ale ne závodně) opět mě ignoroval. Na tuto kliniku už nevkročím.

Umístění: ORT-ART, spol. s r.o. vyšetření pohybového systému

Arogantní doktror, který místo aby odpověděl na pozdrav se ani neotočil na židličce a přepočítaval nejspíš účtenky od pacientů kolik dnes vydělal.
Naprosto neprofesionální přístup u vyšetření mého kolene a kyčle.
Neuběhla snad ani minuta a pan doktror mi sdělil, že jsem nevyšetřitelný a že mi nemůže nijak pomoci. Snažil jsem se spolupracovat ale neměl se mnou ani 2 minuty trpělivosti, takže jsmě se rozloučili.
Možná odborník, ale člověk hrozný. Prý se nedá pracovat v takovém dusnu a proto se mnou nebude strácet čas. Však v čekárně je dalších lidí dost s plnýma obálkama tak co...

Umístění: ORT-ART, spol. s r.o. plastika předního křížového vazu

Byl jsem na operaci s předním křížovým vazem u pana Hustáka, spokojený moc nejsem, po operaci se mi v koleně usadil zánět a to bylo docela peklo, nohu mám i 8 měsíců po operaci stále v hroším stavu než před operací. Stát se může nezaviněně leccos, to nechci hodnotit proč to nedopadlo dle představ, ale pooperační péče či asistence by dle mého měla od doktora vypadat úplně jinak, zvlášť když pacient trpí a průběh není ideální. S odstupem času řeknu, že bych na zákrok nejraději vůbec nešel a navíc to vypadá že tam ten nový vaz ani nedrží či není.

Dnes jsme navštívili PÁNA DOKTORA s dcerou (13)...úraz v TV.Přístup jako něco co chcete vy trubky nic to není a malá ať nehraje divadlo.3 roky válčíme s kolenem lítáme od doktora k doktorovi...dodržujeme všechna doporučení...vybojovali jsme si znova tělák protože dceři to chybělo(za školu hrála přehazovanou a věnovala se atletice)dnes po včerejším úrazu kdy nemohla došlápnout na nohu přišel chytnul nohu u kotníku zatřepal s ní zmáčknul koleno...několik krát mu musela dcera říkat přesný postup jak se to stalo.Nabízela jsem mu výsledek MIR který mi byl hozený přes stůl s kartičkou pojištěnce...kolegové kteří dceru do teď léčili jsou podle něho....a zakončil to větou ať nehraje divadlo.No nic reference na něho se vůbec neshodují s tím co jsem viděla...bohužel nedonesla jsem slivovici kterou si přinesl s vedlejší místnosti kde ošetřoval jiného pacienta a zřejmě dostal jako děkovné ....pro mně arogantní s ohledem že to bylo dítě...ale jak jsem si všimla i v čekárně sestričky s něho měli zřejmě taky lufta..soudím dle gestikulace jestli je v ordinaci dotyčný lékař...

Iv...
před dvěma lety jsem byl u Pana doktora Hutáka na křížový vaz ... kvalitní lékař s velmi skvělým přístupem..a když povím ,že po 5 dnech jsem chodil bez berlí..tak myslím ,že opravdu skvělé odvedená práce...Co se týče personálu naprostý luxus.. kdy bylo o mně skvěle postaráno... a když je dobře odvedená práce není třeba ani rehabilitace.. já to dal i bez.. a s naprostým přehledem ...Díky kvalitě práce Pana doktora Hustáka.. můžu jen doporučit..

Jako jediného ze tří doktorů,u kterých jsem po zranění kolene byla Dr.Hustáka napadlo, že asi něco není v pořádku a poslal mě na artroskopii kolene, kde se ukázalo, že mám urvaný přední křížový vaz. Takže mu vděčím za to, že díky němu budu moc v pohodě znovu sportovat. Arogantní není, to že se s Vámi nemaže je jen dobře, díky tomu totiž rekonvalescence netrvá půl roku ale max. dva měsíce. Celé obsazení na klinice je super, všichni jsou milí a ochotní.

Byla jsem u pana doktora Hustáka na plastice křížových vazů v koleni a podle recenzí jsem se opravdu bála arogantního přístupu. Ale byl na mě hodný a vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala. Po operaci mi přišel říct, jak to dopadlo a zajímal se, jak se cítím. Operace proběhla v pořádku a teď jsem v rekonvalescenci a určitě bych se na kliniku Ort-Art Petřvald s radostí vrátila.

s Dr Hustakem jsem byla velmi spokojena,chtěla bych s patky k němu,aby mi
pořadně skontroloval koleno,ktere neustale bolí,v roce 2001mi dr.Hustak
dělal plastiku vazu,jsem po úraze na bruslích,ktery se mi stal ve 12letech,
můj zdravotní stav meho kolene zní...trvaly stav,jsem odkazana na leky je mi
36let a jezdím do ambulance bolesti mezi stare lidi,kteří trpí bolesti ne po
urazech,ale že maj opotřebovane klouby stařím,chtěla bych spatky k dr.
Hustakovi,ten určitě by mě neodkazal na leky a nějake řešení by našel,abych
nebyla odkazana v 36letech na leky...

Neříkám, že pan doktor není arogantní, ale zároveň nemůžu říct, že je neprofesionální. Kotníky mi řádně prohlédl a hned přesně věděl, co s nimi je. Hned mi sdělil různá řešení (od nejméně finančně náročných po nejvíce finančně náročných). Také mě informoval, co se může stát během několika let. Takže z prohlídky jsem odcházela na jednu stranu v šoku z chování, ale na druhou stranu klidná a informovaná.

Naprosto arogantní přístup. Během 5 minut padaly věty jako "Může to být tolik strašlivých nemocí, které ani raději nebudu říkat", "Venku mi čekají lidi". Neskutečně nepříjemný zážitek, který nepřeji nikomu zažít. Stačilo říci: "Bohužel vám nemohu pomoci, můžu vám poradit např...."

NEDOPORUČUJI