Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Bratří Čapků 773, Úpice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Už nikdy víc..tak arogantního lékaře jsem ještě nezažila a ještě k dítěti.Dochvilnost asi také neznají

Pana doktora Holíka mohu jen a jen doporučit.Je komunikativní ,pacienta seznámí s diagnózou a navrhne řešení,které on sám považuje za jediné možné a hlavně nejlepší.
Poslechla jsem všechny jeho rady,koleno mi sám odoperoval a to tak dobře,že dnes nevím,že jsem nějaký problém měla.
Budu-li mít někdy zdravotní problém,moje cesta nepovede nikam jinam,než právě k němu...Moje důvěra k němu je hodně veliká a v duchu mu vlastně děkuji každý den.....Sestřička Anička násobí příjemný pocit z návštěvy jeho ordinace.
Čekací dobu neřeším,svědčí to jen a jen o tom,že se každému pacientovi věnuje podle potřeby.Já sama si na něho moc ráda počkám a budu vědět,že jsem pro sebe udělala to nejlepší......
Stížnosti od nepodepsaných pisatelů netřeba brát vážně a vlastně by ani neměli mít na tuto stránku přístup......

Helena Ševčíková

Já mám zkušenost velmi pozitivní, jak k přístupu pana doktora , tak i sestry.
Všechny kroky které se mnou podnikali mi s trpělivostí vysvětlili a dotáhli do úspěšného konce - jsem po operaci ( provedl sám pan doktor ) .
Ze začátku jsem nevěřil,že vše bude probíhat tak rychle a budu po čtyřech týdnech plně pracovat.Díky pane doktore !!! Jsem bez bolestí !!!

Jen maličkost vytknu - čekací doba - nešlo by s tím něco udělat ? Cca 30min zpoždění naprosto chápu,ale dvě hoďky už je dost - hlavně pro doprovod,který na mě čeká a třeba spěchá do práce. Jsem si vědom,že když máte pacienta a vysvětlujete všechny kroky,tak k časové prodlevě dojde.
Ještě jednou moc díky - jsem na prosto spokojen s Vaší péčí !!!!

Naštěstí nemám s lékaři moc zkušeností a pouze jsem naslouchal nářku jiných. Měl jsem tedy obavy i z běžné operace menisku. Mudr. Holík mě však přesvědčil , že je operace nutná a se skvělým výsledkem ji provedl v Centru jednodenní chirurgie.
Pokud by takto fungovalo celé naše zdravotnictví, bylo by to skvělé.
Děkuji

Jedná se o nesmírně srdečného a laskavého pana doktora s velkým "D". Nejen, že je jeden z nejlepších otropedů. Je to i výborný operatér a hlavně člověk, pro kterého nejsme jenom položka pro pojišťovnu. Lidem pomáhá rád a ochotně. Mě osobně převzal v katastrofálním stavu a bez jakých koliv výmluv a pod. začal jednat v můj prospěch. Lékaře, které jsem kontaktoval předtím se sním nedokážou a ani nemohou rovnat. Můj stav sice není zdaleka uspokojivý, ale MUDr. Holík má stále chuť se mě věnovat a pomoci mi jak nejlépe umí. Dokáže se obklopit tím NEJ lepším a NEJ příjemnějším personálem, který pod jeho vedením pracuje na 110%. Jezdím za ním přes 60 km, ale nelituji toho, vyplatí se mi to. Je mi 35 let a čeká mě ještě operační zákrok, ale s MUDr. Holíkem nad sebou (na operačním sále). Já vím nikdy už to nebude jak dřív, ale nebýt MUDr. Holíka, tak nevím nevím jak bych dneska fungoval?? Za to mu přeji, jenom vše nejlepší, hodně pracovních i osobních úspěchů, zdraví, lásky (kterou lidem dává sám, tím jak s nimi jedná) a hlavně trpělivé pacienty. Pane Doktore Holíku, mnohokrát Vám zatím za všechno děkuji.
S velkou úctou a respektem, Váš věrný pacient.

Byla jsem u pana doktora zatím jen dvakrát a byl velmi milý, vstřícný a řekla bych i pečlivý. Sestřička je také super. Jen by nemusela být tak přecpaná čekárna, asi by to chtělo rozšířit ordinační hodiny. Já jsem spokojená.

K panu doktorovi už nikdy více!!! Chodila jsem k němu se záněty kyčlí v 15ůetecha to bylo ještě vše v pořádku. O 6 let později sem k němu přišla s 3 měsíčním synem na kyčličky a to co mi během půlroku předvedl pan doktor,to zkazilo naprosto všechno dobré co sem si o něm myslela. Nesmyslně dal synovi na třetím měsíci řemínky s tím,že je nutné!!! a ani mé naléhání že budu dávat více plínek my jen arogantně odsekl,že on je tady doktor a né já! To jsem tedy s nevolí ještě překousla.Ale když se u syna objevili noční děsy v návaznosti na řemínky(konstatováná pediatričkou) odpověděl mi že jsem histerická nezodpovědná matka,která když si přečte knížku,je děsně chytrá. Ž e taky se mnou nemusí vůbec bavit. Požádala jsem tedy sestřičku,aby pustila mého manžela,aby to taky slyšel,že tohle jednání se mi nelíbí.Mě jen stroze informoval,že to si snad dělám srandu,že jsem tolik labilní,že tuto větu nemohu pochopit,nebo co? Z ordinace jsem odcházela s brekem. přešli jsme k jinému ortopedovi.Neukázali ani jendu zprávu a bylo nám řečeno,že kyčličky jsou na kluka naprosto v pořádku a že řemínky byli naprosto nesmyslné a zbytečné.Kdyby sme je totiž jak nám pan dr.Holík nakázal dávali pořád,došlo by k deformacím kyčlí. Takže pane doktore,děkuji,ale víckrát už vážně ne!

Tuto ordinaci navštěvuji už několik let, ještě jsem se nesetkala ,že by na mně byl někdo nepříjemný ani pan doktor a ani sestra. Naopak vždy velmi vstřícní a slušní.Pan doktor mi vše náležitě a trpělivě vysvětlí ohledně léčby i operací. Mám za sebou operaci ramena a kolena a vše v pořádku včetně pooperační péče.Jsem spokojena a mohu jen doporučit.

Pan doktor je pozorný, pečlivý, s širokým rozhledem ohledně lékařství a také má dobrou intuicí. Naslouchá problémům a pak vše podrobně vysvětlí, popíše a informuje o dalším léčebném postupu.
Zná novinky v medicíně i v alternatívních postupech, dokáže vybrat vhodnou léčbu a silné léky nedává zbytečně.
Příjemná sestřička Anička vše vyřídí a zařídí s minimální ztrátou času.
Oba mají též výborný přístup k seniorům.
Tuto nadstandartní ordinaci mohu jen doporučit.

Oceňuji přístup i komunikaci,výborná je i ordinační doba do večerních hodin