ARTHROS, s.r.o. Ortopedická ambulance
Stehlíkova 131/II, Rokycany

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor Fähnrich je skvělý člověk. Hned po první návštěvě jeho ordinace jsem veděla, že je to profík. Veselou formou mi vysvětlil co vše bude v mém koleni operovat a ujistil mě, že se nemám čeho bát. Díky vaší skvěle práci mohu zase aspoň trochu sportovat a fungovat jako dřív. Děkuji :-)

Pan doktor Fähnrich je člověk na svém místě. Jeho lidský a vstřícný přístup se v dnešní době jen tak nevidí.
Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI PANE DOKTORE.
Edita Kliková

Pan doktor je machr,jsem rád,že se mne ujal a operoval. Je velmi příjemný a vstřícní vůči pacientům. Pane doktore DĚKUJI !!! V.Chlad

Rok po operaci předního zkříženého vazu se cítím skoro jako před operací..Zvládám sportovat, pouze občasně cítím v koleni únavu. Pan doktor je nadmíru vstřícný, umí objednávat pacienty, aby nečekali, optimisticky vysvětlí postup operace i doporučí správnou rehabilitaci. Děkuji :-)

Maximální spokojenost s operací (plastika vazu) i následnou pooperační péči... Mám v pana doktora velkou důvěru ;-)

mě sice neoperoval, ale operoval mého otce, strýce, spolužačku, kamaráda atd., v pátek jde na kudlu brácha. všechno kolena plastiky i menisky a bez jediného problému!! doktor je profík, je v pohodě, rád cestuje. jediný problém je příšerná rokycanská nemocnice, ale má svůj klenot na kolena :)

Vážený pane doktore - jsem velice ráda, že jsem se o Vás dozvěděla a že jste moje pravé koleno operoval právě Vy. Všude kam jste sáhl (myslímk na nohu :o)) je vidět profesionalita a všem musím Vaše zlaté ručičky a lidský přístup k pacientům - doporučit!!!! Už teď se těším - což je asi zvrácené já vím - na operaci mého levého kolene. Děkuji Vám a všem Vám lidi, co se chystáte na operaci předního zkříženého vazu ale i jiné operace, doporučuji právě tohoto operatéra.

Dnes je to 14 dní od mé operace předního zkříženého vazu. Mám zatím jen samé pozitivní dojmy. Pan doktor je velice trpělivý, vstřícný. Vše mi podrobně vysvětlil. Na takový přístup jsem doposud nebyla zvyklá. Z mého pohledu se jedná o vysokou profesionalitu. Přinejmenším to přispívá k psychické pohodě pacienta. Operace probíhala v pátek. V neděli jsem již byla doma. Pan doktor osobně o víkendu docházel do nemocnice na kontroly a samozřejmě mě i propouštěl domů. Léky na bolest jsem brala jen pár dní - pan doktor sice říkal, že to není až tak běžné, ale mě to skutečně nebolelo natolik, abych si musela brát léky. Tohle bude asi velice subjektivní záležitost. Po 14 dnech mám jen mírné otoky (především po zátěži), doma opatrně chodím bez berlí a bez ortézy. Od příštího týdne mě čeká rehabilitace. Je asi příliš brzy na nějaké soudy, ale vzhledem k okolnostem jsem optimista :-) Pana doktora mohu ze sebe jen vřele doporčit!

Ochotný, neskutečně trpělivý,vstřícný,vysoce kvalitní odborník. Mohu vřele doporučit.Navíc luxusní objednací lhůty - maximálně týden.

Výborný specialista, ochotný, vstřícný