Jaroslav Fähnrich, ortoped Rokycany

MUDr. Jaroslav Fähnrich

Ortoped Více

27 názorů

Uložit


Adresa

Stehlíkova 131/II, Rokycany
ARTHROS, s.r.o. Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
27 názorů

V
Ověřeny pacient

Pan doktor Fähnrich je skvělý člověk. Hned po první návštěvě jeho ordinace jsem veděla, že je to profík. Veselou formou mi vysvětlil co vše bude v mém koleni operovat a ujistil mě, že se nemám čeho bát. Díky vaší skvěle práci mohu zase aspoň trochu sportovat a fungovat jako dřív. Děkuji :-)


Ověřeny pacient

Pan doktor Fähnrich je člověk na svém místě. Jeho lidský a vstřícný přístup se v dnešní době jen tak nevidí.
Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI PANE DOKTORE.
Edita Kliková


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je machr,jsem rád,že se mne ujal a operoval. Je velmi příjemný a vstřícní vůči pacientům. Pane doktore DĚKUJI !!! V.Chlad


L
Ověřeny pacient

Rok po operaci předního zkříženého vazu se cítím skoro jako před operací..Zvládám sportovat, pouze občasně cítím v koleni únavu. Pan doktor je nadmíru vstřícný, umí objednávat pacienty, aby nečekali, optimisticky vysvětlí postup operace i doporučí správnou rehabilitaci. Děkuji :-)


T
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost s operací (plastika vazu) i následnou pooperační péči... Mám v pana doktora velkou důvěru ;-)


H
Ověřeny pacient

mě sice neoperoval, ale operoval mého otce, strýce, spolužačku, kamaráda atd., v pátek jde na kudlu brácha. všechno kolena plastiky i menisky a bez jediného problému!! doktor je profík, je v pohodě, rád cestuje. jediný problém je příšerná rokycanská nemocnice, ale má svůj klenot na kolena :)


B
Ověřeny pacient

Vážený pane doktore - jsem velice ráda, že jsem se o Vás dozvěděla a že jste moje pravé koleno operoval právě Vy. Všude kam jste sáhl (myslímk na nohu :o)) je vidět profesionalita a všem musím Vaše zlaté ručičky a lidský přístup k pacientům - doporučit!!!! Už teď se těším - což je asi zvrácené já vím - na operaci mého levého kolene. Děkuji Vám a všem Vám lidi, co se chystáte na operaci předního zkříženého vazu ale i jiné operace, doporučuji právě tohoto operatéra.


I
Ověřeny pacient

Dnes je to 14 dní od mé operace předního zkříženého vazu. Mám zatím jen samé pozitivní dojmy. Pan doktor je velice trpělivý, vstřícný. Vše mi podrobně vysvětlil. Na takový přístup jsem doposud nebyla zvyklá. Z mého pohledu se jedná o vysokou profesionalitu. Přinejmenším to přispívá k psychické pohodě pacienta. Operace probíhala v pátek. V neděli jsem již byla doma. Pan doktor osobně o víkendu docházel do nemocnice na kontroly a samozřejmě mě i propouštěl domů. Léky na bolest jsem brala jen pár dní - pan doktor sice říkal, že to není až tak běžné, ale mě to skutečně nebolelo natolik, abych si musela brát léky. Tohle bude asi velice subjektivní záležitost. Po 14 dnech mám jen mírné otoky (především po zátěži), doma opatrně chodím bez berlí a bez ortézy. Od příštího týdne mě čeká rehabilitace. Je asi příliš brzy na nějaké soudy, ale vzhledem k okolnostem jsem optimista :-) Pana doktora mohu ze sebe jen vřele doporčit!


Ověřeny pacient

Ochotný, neskutečně trpělivý,vstřícný,vysoce kvalitní odborník. Mohu vřele doporučit.Navíc luxusní objednací lhůty - maximálně týden.


Výborný specialista, ochotný, vstřícný


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti