Sakařova 755, Týn nad Vltavou
Chirurgie

Umístění: Chirurgie

Doktor, co jednou určí diagnózu správně a podruhé je mu zcela jedno, co máte za úraz. Necitlivý přístup, na všechny problémy předepisuje Lioton 100 000 gel. Ordinační hodiny od 8 hodin, ale přijde si zcela v klidu v 8:20 a to dalších deset minut se ještě bude převlékat. Když už v Týně má někdo zranění, tak je lepší rovnou do Budějovic nebo Písku.

Já jsem s tímto lékařem velmi spokojena, léčil celou mou rodinu, babičce ošetřoval zlomeninu, nemá žádné následky, u naší rodiny se s diagnostikou nikdy nespletl.Kostadinova

Potřebovala jsem akutní zákrok a s jeho provedením i s následnou léčbou jsem byla opravdu spokojená. Velmi příjemná je i sestra.

Měli by mu přidat alespoň další 4 dioptrie, aby trošku něco poznal. Když jsem měla zlomený ukazováček, tak mi dal ruku do sádry až po loket a řekl mi že je to jenom naražený. Horšího doktora neznám. Než jít k němu, tak radši nikam

K tomuto "lékaři" nikdy nechodit, máte-li se jen trochu rádi a chcete být zdrávi. Vím o čem mluvím...kdybych si nevykřičela poslání po měsíci neléčby doporučení a odeslání do nemocnice, jsem kulhavý mrzák. Léčba mého zranění, která má trvat v půměru měsíc - i dle vyjádření pojišťovny, u mě trvala díky tomuto lékaři půl roku.A to ani nemluvím o přístupu k člověku....