Jaroslav Dobrovolný, chirurg Svitavy

Jaroslav Dobrovolný

Chirurg Více

Kollárova 28, Svitavy
Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Cekani u nej stoji za to. Poprve jsem se citila trochu nervozne, ze jdu k lekari s hemeroidy, ale on me ihned uklidnil a byl velice mily a profesionalni, takze pote uz zadny stres.

Nejlepší doktor, kterého jsem doposud poznal :) Výborný přístup, pěkná ordinace :)

Pan doktor je velmi hodný a milý. Vše vysvětlí naprosto do podrobna. A sestřička? Tak milou sestru jsem už dlouho neviděla. U pana doktora jsme byli se synem, kterého to moc bolelo. Sestřička ho hladila po hlavě a neustále ho uklidňovala. U mne mají oba velkou podtrženou jedničku za léčbu i chování!!!!

Histologické vyšetření se zjištěnou rakovinou si nechal 14 dnů u sebe, aniž si ho přečetl nebo informoval pacienta
o zhoubném nádoru. Léčba tak byla zahájena se zpožděním.

Vyjímečný lékař.. souhlasím se vším co tu padlo. Navíc musím pochválit velmi milou sestřičku. Mnoho lékařů ve Svitavách a jejich sester by si mělo vzít příklad!

Vynikající lékař, velmi příjemný a lidský. V léčbě je velice pečlivý a vše ochotně vysvětluje. Nemohu na něj dát dopustit!

Pan doktor má vynikající přístup k lidem, je velice ochodný a vstřícný. Je to prostě odborník na svém místě.

U tohoto lékaře si cením velmi vlídného a lidského přístupu k pacientovi a ochoty vše potřebné mu i vysvětlit.Díky, není to u lékařů bohužel běžné.

Perfektní doktor i člověk. Doporučuji ho všem!!!

Je to skvělý člověk,který není lékařem jen tělem,ale hlavně duší.Chová se lidsky jak k pacientům,tak i k sestřičkám.Chtěla by to více takových lékařů....