Krátká 1346/18, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem i sestřičkou jsme velice spokojeni, i když jsme se přestěhovali mimo Prahu, zachováme ho jako dvorního lékaře našich tří koček které ošětřuje od koťátek.

Umístění: Ordinace

S panem doktorem Chlupatým máme VELMI ŠPATNOU zkušenost.
Nechali jsme od něho kastrovat naší fenku s tím, že ji vezme dělohu i vaječníky abychom předešli zánětu dělohy a nádoru na mléčné žláze. Jaké bylo naše překvapení, když ani ne půl roku po operaci začala krvácet. Bylo nám řečeno,že má zánět (bylo to v létě) a léčena
byla atb., tak se to táhlo celé tři roky.... Byli jsme nezkušení a důvěřiví.
Jeli jsme na jinou veterinu, kde nám řekli, že se nejedná o zánět, ale že hárá a pravděpodobně jí zůstal kousek vaječníku, který produkuje hormony. Na doporučení jsme ji nechali rekastrovat a zjistilo se, že má celou dělohu a jeden vaječník, který byl zvětšený a mnoho srůstů (chudáček). Nevyhnula se ani nádoru na mléčné žláze, který ji stál život!
Tohoto vetlékaře NEDEPORUČUJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Umístění: Ordinace

S panem doktorem i personálem jsem moc spokojená. Mám dvě kočičky, obě mi vykastroval, obě bez komplikací. Všechno mi před operacemi bylo řádně vysvětleno, vždy mi poradí. K panu doktorovi mám důvěru, sestřička je moc milá a ke zvířátkům má skvělý přístup.

Bohužel, musíme konstatovat, že zkušenosti s tímto veterinářem jsou opravdu velmi špatné. naočkovat zvíře umí, ale co se týká jakékoli jiné zdravotní péče, či diagnostikování nemoci, je to opravdu tragédie. V rodině jsme měli a máme několik zvířat, kočky a psy, kde jeho diagnóza, nebo spíše nediagnóza, vedla k ohrožení života tří zvířat. Museli jsme navštívit pohotovost na klinice AAvet (kterou mohu jenom vřele doporučit), kde naše zívřata vytáhli hrobníkovi z lopaty... pan doktor totiž diagnostikuje z poza stolu, a nereflektuje případná rizika. Jen si nechá dobře zaplatit. Je to velmi smutný případ ... Určitě nedoporučuji...