Ortopedická ambulance
Slovenská 35/545, Sokolov

Nemocnice Sokolo
Slovenská 545, Sokolov

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Super lékař, který chce pomoci.Po operaci tolik kontrol, kolik je potřeba.Přístup vstřícný a domluva vždy srozumitelná.Moc se s vámi nemaže, ale jeho přístup a vtip mi vyhovuje.Velká spokojenost.

Píšu zážitek mojí sestřenky, kterou vzaly záda a nemůže se hýbat. Ortopedové na poliklinice i její obvodní lékař má dovolenou a nemá tam napsaný záskok, takže kam asi tak člověk půjde jinam, než do nemocnice. Pan doktor jí vynadal, že měla jít samozřejmě ke svému obvodnímu lékaři, na její námitku, že tam pan doktor není a že s těmi zády potřebuje pomoci, protože odjíždí v neděli na dovolenou, pan doktor Budín arogantně odpověděl - co já mám společnýho s vaší dovolenou? :-( Já bych řekla, že přinejmenším to, že je stále ještě placený z příspěvků pacientů pojišťovnám a je tu pro to, aby léčil a neměl nemístné poznámky, pokud tu práci nechce dělat, tak ať jde někam jinam. Přeci si tu práci vybral sám, nikdo mu jí nenutil. Ve finále ji doporučil injekce, ale nepíchl jí ani jednu, poslal ji k tomu obvodnímu, který tam není! Takže jsme obvolávali lékaře, kteří by za něj mohli mít záskok, nakonec jsem sestřenku odvezla k lékařce do Vintířova, která se podivovala, proč jí pan doktor nepíchl tu injekci v nemocnici, ona že je stejně nemá a recept na ně sestřenka taky nedostala. No tak nic, sestřenka má stále bolesti a bude čekat na svého obvodního lékaře, který se snad zítra v ordinaci ukáže :-( a co když ne? Půjde opět do nemocnice, zaplatí opět poplatek, a shledá se jen s nepříjemným vystupováním lékaře, který ji ve finále stejně bohužel nepomůže :-( ....Soňa Mikešová

Pana doktora jeho práce moc nebaví. Je arogantní a při návštěvě pohotovosti jsem měl pocit, že obtěžuji a že já jsem tam pro pana doktora a ne on pro mne. Po zaplacení částky 90kč jsem obdržel do ruky obvaz, se slovy ať si to zavážu sám.

Byl jsem velmi spokojený s jeho přístupem i odborným provedením operace a následné péče. Pan doktor je vtipný.

Po několika operacích, tzn., TEP obou kolen a 3x artroskopických zákroků a vždy s pozitivním výsledkem, mohu všem co se ještě nerozhodli, vřele doporučit tohoto lékaře-machra, který se svým výborným lékařským kolektivem a s andělským přístupem některých zdravotních sester vás opět dokáže postavit na nohy. Chválím a děkuji všem !!

V roce 2007 jsem podstoupil operaci menisku. Oceňuji vstřícnost, odbornost a péči před i po operaci. Díky zákroku MUDr. Budína se mohu naplno věnovat sportovním aktivitám, které jsou součástí mého života. Díky!!

Velice dobrý přístup k pacientům, příjemné jednání. V roce 2007 jsem byl na TEP kolene a všem lékařům a sestrám děkuji za příkladnou péči.

V západních čechách není lepšího ortopeda. I proto spolupracuje s hokejisty Energie Karlovy Vary a další hokejisti za ním jezdí. Byl i u národní týmy juniorů. A vy co tady píšete, že je arogantní, tak si najděte někoho, kdo Vás bude litovat a ne léčit.

Mohu vřele doporučit!

U toho pana doktora bych se nebál použít termín "arogantní hovado", ve své ordinaci předvádí celou škálu drobných urážek, osobního napadání a ponižování.
Jeho povolání ho zřejmě nebaví a pacienti ho obtěžují. Do ordince lékařů se nedostávám tak často a doufám, že tento lékař není předeobrazem českého zdravotnictví. Od jeho promoce uběhlo zřejmě tolik času, že už zapomněl co je to Hypokratova přísaha. Je-li někdo vyznavačem adrenalinových sportů, doporučoval bych návštěvu ordinace tohoto lékaře na sokolovské pohotovosti - po 5 minutách vás dokáže tak na...t, že se cítíte jako po bungee-jumpingu.