Adresa

Nová Huť, 1. Máje 39, Hrádek
Odborný lékař - internista (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Empatická ,vstřícná,poctivá,PEČLIVÁ, pracovitá lékařka. Pomáhá lidem nad míru svých povinností .Jako internistka a diabetoložka je velmi dobrá,schopná lékařka.


Ověřeny pacient

Tato lekarka je jedna z mala co jsem poznala, ze se umi chovat k pacientovi tak jak by se lekar chovat mel. Je vzdy ochotna, poradi a hlavne si na Vas udela cas. Opravdu doporucuji a jsem rada, ze je mou lekarkou.


Paní doktorka je velice milá, vstřícná a obětavá, pozorná ke každému detailu, nebyčejně citlivá a vnímavá. Přestože má hodně pacientů, každý si u ní připadá, že je pro ni ten nejdůležitější. Slyšela jsem o ní od mnoha známých jen chválu, sama jsem jí velice vděčná, jak pečuje o mého manžela. Spolu s paní sestřičkou tvoří dokonalou dvojici v péči o zdraví a dobrou pohodu pacientů - převážně starších, patrně Z.H.nemajících přístup k Internetu; jinak by bylo těžké připojit k těm mnoha i svůj dík.


P

Paní doktorka je milá, vstřícná k pacientům a navíc chytrá. Mám ji moc ráda a jsem s její péči velmi spokojená. Doporučila jsem ji i dvěma známým a nelitují!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti