Jaromíra Hrnčiříková, internista Hrádek

MUDr. Jaromíra Hrnčiříková

Internista Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nová Huť, 1. Máje 39, Hrádek
Odborný lékař - internista

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Empatická ,vstřícná,poctivá,PEČLIVÁ, pracovitá lékařka. Pomáhá lidem nad míru svých povinností .Jako internistka a diabetoložka je velmi dobrá,schopná lékařka.


Tato lekarka je jedna z mala co jsem poznala, ze se umi chovat k pacientovi tak jak by se lekar chovat mel. Je vzdy ochotna, poradi a hlavne si na Vas udela cas. Opravdu doporucuji a jsem rada, ze je mou lekarkou.


Paní doktorka je velice milá, vstřícná a obětavá, pozorná ke každému detailu, nebyčejně citlivá a vnímavá. Přestože má hodně pacientů, každý si u ní připadá, že je pro ni ten nejdůležitější. Slyšela jsem o ní od mnoha známých jen chválu, sama jsem jí velice vděčná, jak pečuje o mého manžela. Spolu s paní sestřičkou tvoří dokonalou dvojici v péči o zdraví a dobrou pohodu pacientů - převážně starších, patrně Z.H.nemajících přístup k Internetu; jinak by bylo těžké připojit k těm mnoha i svůj dík.


P

Paní doktorka je milá, vstřícná k pacientům a navíc chytrá. Mám ji moc ráda a jsem s její péči velmi spokojená. Doporučila jsem ji i dvěma známým a nelitují!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti