Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem byla u tohoto lékaře kvůli bolesti zad. Když jsem mu řekla, že chodím dvakrát týdně běhat, tak měl řeči, že si tím zbytečně huntuji tělo že ze mě bude jednou invalida bez práce a že určitě jednou budu chtít děti. Když jsem mu oponovala, že je první lékař který má s mým běháním problémy, tak mi na to řekl, že ostatní lékaři se se mnou o tom jen nechtěli bavit, protože věděli, že si nedám říct. Během vyšetřování mi pokládal například otázky, jestli jsem vdaná nebo jestli řídím auto.
Pak mě začal vyšetřovat. Ležela jsem na zádech jenom ve spodním prádle a on mi zkoušel pohybovat s nohama. Byla jsem trochu v křeči a on to komentoval slovy "Děvčico, co to děláte? Uvolněte se trochu " Pak mi sahal na břicho a najednou mi bez jakéhokoliv předchozího upozornění zajel rukou pod kalhotky, sice asi jen 5 cm, ale bylo mi to dost nepříjemné. V tu chvíli jsem se nezmohla ani na to, mu něco říct.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

Příjemný lékař, dobre vystupování, slusna odbornost. Poradi, zajímá se o pacienty.

Došlo k chybě, zkuste to znovu