Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

4 názory pacientů

Děkuji panu doktorovi Rychtrovi za mou peči .Je to člověk na svém místě ,má pěkny přístup k pacientům .Už dva roky se u pana doktora léčím ,pane doktore velky dík . Strzalková Božena

Neléčím se u pana doktora Richtera dlouho, ale na mne působí jako odborník, který situaci řeší s přehledem a vždy s klidem. Budí proto důvěru.Vyzařuje z něj vždy rozvaha a pochopení. Má cit pro pacienta a ochotně a s přehledem rozptýlí a řeší jeho obavy i otázky. Jsem ráda, že je můj ošetřující lékař.

Znám pana doktora od roku 2009 kdy jsem se začala u něho léčit. Pan doktor je špičkový specialista,
který se snaží pacientovi nabídnou vždy to nejlepší léčení. Neviděla jsem ho za celou dobu naštvaného, zlostného nebo arogantního. Je rovněž dobrý psycholog a předvídá, co je pro pacienta to nejlepší. Je velice milý a ohleduplný a lidský, což je u tohoto oboru velmi důležité. Jsem velmi ráda, že se léčím zrovna u tohoto pana a pokud budete mít štěstí aby Vás tento pan doktor léčil, tak Vám ho vřele doporučuji, je to opravdu profesionál.

Velice výborný lékař,člověk i psycholog,k panu doktorovi chodím 10 let a nemohu na něj dat dopustit.Také musím podotknout,že při mé vážné nemoci se po celou dobu starostlivě staral a nikdy nic nezanedbal,díky němu jsem i tak po tak zakéřné nemoci donosila a porodila zdravou holčičku.Kéž,kdyby byly takový lékaři všude.Nikdy na Vas nezapomenu.Komarova Andrea Havířov