Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi Rychtrovi za mou peči .Je to člověk na svém místě ,má pěkny přístup k pacientům .Už dva roky se u pana doktora léčím ,pane doktore velky dík . Strzalková Božena

A
Ověřeny pacient

Neléčím se u pana doktora Richtera dlouho, ale na mne působí jako odborník, který situaci řeší s přehledem a vždy s klidem. Budí proto důvěru.Vyzařuje z něj vždy rozvaha a pochopení. Má cit pro pacienta a ochotně a s přehledem rozptýlí a řeší jeho obavy i otázky. Jsem ráda, že je můj ošetřující lékař.

J
Ověřeny pacient

Znám pana doktora od roku 2009 kdy jsem se začala u něho léčit. Pan doktor je špičkový specialista,
který se snaží pacientovi nabídnou vždy to nejlepší léčení. Neviděla jsem ho za celou dobu naštvaného, zlostného nebo arogantního. Je rovněž dobrý psycholog a předvídá, co je pro pacienta to nejlepší. Je velice milý a ohleduplný a lidský, což je u tohoto oboru velmi důležité. Jsem velmi ráda, že se léčím zrovna u tohoto pana a pokud budete mít štěstí aby Vás tento pan doktor léčil, tak Vám ho vřele doporučuji, je to opravdu profesionál.

Ověřeny pacient

Velice výborný lékař,člověk i psycholog,k panu doktorovi chodím 10 let a nemohu na něj dat dopustit.Také musím podotknout,že při mé vážné nemoci se po celou dobu starostlivě staral a nikdy nic nezanedbal,díky němu jsem i tak po tak zakéřné nemoci donosila a porodila zdravou holčičku.Kéž,kdyby byly takový lékaři všude.Nikdy na Vas nezapomenu.Komarova Andrea Havířov

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti