Středová 618/12, Havířov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

S přístupem pana doktora jsem byla nadmíru spokojená. Provedl precizně kastraci naší kočičky. Pan doktor byl velmi milý a vstřícný. Bude-li potřeba, vyhledám jeho služby opětovně.

Umístění: Ordinace Jiný

Já jsem s panem doktorem spokojená mnoho let. Se vším nám pomohl.

Umístění: Ordinace Zvracení a průjem u pejska

Pana doktora navštívila s mým pejskem maminka, která mi jej hlídala během mé dovolené.
Pes ji vecer zacal zvracet, prujmovat, byl bez chuti k jidlu. Ackoliv mam veskere informace pouze zprostredkovane, jsem s pristupem absolutne nespokojena.
Pan veterinar, misto aby zjistil nejakou diagnosu, psovi jen dokola pichal antibiotika. Kdyz se na kontrole pes strachy pocural (jiz nezvracel a chtel jist, stejne dostal dalsi antibiotika), tak ze stolu (ktery asi tezko mohl byt sterilni a tudiz z nej nelze moc odebirat) vzal moc a sdelil, ze v moci je dle pH papiru krev a dal na doma dalsi varku antibiotik, ktere mame podavat, pokud se nasledujici den nerozhara (pejsek mesic zpet doharal) - bez zjisteni priciny, bez niceho. Radeji jsem se vratila z dovolene, psa si od rodicu vyzvedla s tim, ze kdyby bylo neco zle, budu to resit s jinym veterinarem, ktery nedela takove hlouposti.
Psovi jsem nasledujici dva dny odebirala moc, ve ktere nebyla ani stopa krve a prekvapive se ani nerozharal. Z ceho tedy pan doktor usoudil, ze pes potrebuje dalsi plato antibiotik na mocove cesty, kdyz pes moc udrzel, nepocuraval se a curani jej nebolelo, nechapu.

Od dobreho veterinare ocekavam, ze v pripade, ze pes nema s travenim zadne problemy a neco mu najednout je, ze zjisti, proc tomu tak je. Ne pausalne na vse cpat antibiotika a desit nas nejakou krvi v moci, ktera tam absolutne nebyla. A pokud tu krev mel na stole, ze ktereho danou moc odebiral, mel by si lepe mezi pacienty desinfikovat stul.
Akorat nas obral o penize a psa cpal antibiotiky.

Umístění: Ordinace Nemoc psa

Moje zkušenost je velmi pozitivní, nebyl problém s ošetřením psa ve svátek, rychlá a správná diagnoza, operace žaludku proběhla bez problémů. Vždy vstřícný a pohodový přístup, za sebe jen doporučuji.....

Tak to se nic nezměnilo... Chodili jsme k němu s pejskem ještě když byl ve městě na Nábřeží (tuším kolem roku 2000 nebo ještě dříve), strašné. Pacient = pokusný králík, majitel pacienta = stroj na peníze. Pan "Dělám že tomu rozumím". Dnes by měl takový přístup rozesmál a odešel bych po 2 minutách, tehdy to určitě na spoustu hloupých lidí zabíralo (bohužel včetně naší rodiny).

Rozhodně nedoporučuji.Pan doktor by se měl zamyslet,zda veterina je to pravé ořechové.Já myslím,že by bylo lepší,kdyby se dal třeba na výkopové práce,tam nemůže nic zkazit.