Jaromír Chroustovský, ortoped Nové Město na Moravě

MUDr. Jaromír Chroustovský

Ortoped

Žďárská 610, Nové Město na Moravě
Ortopedické oddělení, Nemocnice Nové Město na Moravě

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

profesionální přístup pana primáře i celého jeho personálu, velká pochvala a děkuji! Jasanský

Je to velice dobrý lékař.

Profesionální i lidský přístup jeho i jeho kolektivu. Perfektně provedená práce při reoperaci uvolněné TEP. Děkuji za navrácení do aktivního života.

Byla jsem upana primáře na korekční operaci zápěstí.Má úžasný profesní i lidský přístup k pacientům. Vše mi vysvětlil a ukázal na snímku co a jak se bude dělat.Můžu jej doporučit.

Pan primář mi udělal plastiku vazů levého ramene po trojnásobné luxaci, od té chvíle mám klid a jsem spokojenej, teďka pojedu na plastiku levého kolene a po artroskopii jsem opět spokojenej, přístup bezvadnej, personál příjemnej. Tím to si myslím, že se tamní ortopedie řadí mezi jednu nejlepší v ČR!!! Michal

Bohužel, mám zkušenost, kdy se pan primař projevil jako velice nespolehlivý a nedůvěryhodný lékař.Byla jsem pozvána do ambulance,po třech hodinách čekání mi sestřička oznámila, ať jedu domů, že "pan primář" už do ambulance nepříjde. Dostala jsem náhradní termín a situace podobná - jen s tím rozdílem, že jsem čekala přes hodinu, pak přišel jiný lékař a doporučil mi vyčkat.Dnes dojíždím na ortopedii Mostiště a ačkoliv najedu o 50 km více,jsem s profesním přístupem nadmíru spokojená.

Vděčím panu primáři za to, že se mi po zdárné operaci TEP kyčle vrátila chuť do života. Jeho přístup byl profesionální. Vřelý dík.

nejlepší

Pan doktor mi doporučil operaci, která mi přihoršila. On sám neoperoval, ale opoměl několik důležitých zdravotních hledisek. Tehdy ještě nebyl primář...

Ř

Panu primáři naše celá rodina moc děkuje za operaci naší babičky Zdeny Loskotové. Tímto jí zachránil a vrátil do života. Po rehabilitaci v Luži dnes chodí o dvou francouzských holích. Děkuje rodina Řezníčkových