Sam. ord. lékaře spec. - interní
náměstí Míru 63, Svitavy

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Můj tatínek k němu chodil několik měsíců s obtížema. Vyšetření, která mu doktor nechal udělat, byla všechna negativní, závěr zněl, jste řidič, máte hemeroidy. Nakonec po roce nechal udělat vyšetření konečníku (poprvé a pozdě) a zjistil se nádor tlustého střeva v pokročilém stadiu, které se už nedalo léčit. Mám o něm jako o lékaři to nejhorší mínění.

PAN DOKTOR je velice vstřícný, ochotný a hlavně lidský. Poradí i v jiných pří-
padech, než je jeho odbornost. Lékaře navštěvuji v pravidelných intervalech, ne-
mám sebemenší připomínku, včetně příjemné sestřičky.

Je to odborník na slovo vzatý. Je vstřícný,ochotný,ohleduplný k starším lidem,potradí a doporučí léčbu i v jiných oborech. Je prostě skvělý.

Popovídat si,změřit tlak,vypsat recept,to umí každý,ale nasadit správnou léčbu?Škoda mluvit.........

Zodpovědný lékař,jednička ve svém oboru.Velmi vstřícný a lidský.Nejoblíbenější internista ve Svitavách.

Je to " PAN DOKTOR ", velmi zkušený specialista ve svém oboru. Vždy naslouchá potřebám pacientům a v každém případě jim také pomáhá a velmi dobře léčí!!!!.

Výborný kardiolog a člověk.Vždy ochotný naslouchat a pomoci.Nejlepší ve Svitavách.