Jarmila Ševčíková, pediatr Olomouc

MUDr. Jarmila Ševčíková

Uložit

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šmeralova 10, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nebyla jsem spokojená s naší pediatričkou v obci a tak jsem po roce váhání vybrala pro dceru tuto paní doktorku. Jsem za to strašně ráda, protože lepší jsem nemohla najít. Druhá dcera k ní chodí už od narození a já jsem konečně klidná, že jsou moje děti v té nejlepší péči. Paní doktorka vždy ochotně poradí i přes email, na telefonu je i o víkendu. V ordinaci má na nás vždy dostatek času. Nikdy se u ní člověk necítí jako někdo, kdo zbytečně obtěžuje a neváhá ani zdarma půjčit domů drahé zdravotní pomůcky. Je to snad jediná lékařka, ve kterou mám plnou důvěru a na kterou se s dětmi vždy těšíme.

E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je VELICE ochotná, vstřícná, ochotná poradit na telefonu, mailu (což moc lékařů nedělá). Navštěvuji ji krátce, mám dvou měsíční dceru, ale nikdy mě nevyhodila, nebyla neochotná nebo nazlobená, že jsme tam jen pro jistotu, aby se mi na malou podívala, právě naopak, její ochota a vstřícnost mi dává zamyšlení, že k ní přehlásím i staršího syna, který chodí k jinému lékaři. Než nasadí paní doktorka antibiotika, udělá důkladné vyšetření, aby nám Emičku zbytečně nezatěžovala, používá homeopatika, což je taky fajt. Vřele doporučuji tuto dětskou lékařku!!!!

Ověřeny pacient

Je to paní doktorka od naší malé Emičky a je naprosto užasná.... Když byla malá nemocná, neváhala k nám přijet v neděli (nakonec to nebyla potřeba, ale byla ochotná) ke všemu má spousty materiálu, které dává domů. Líbí se mi, že je lidská a vše si vždy vyslechne a hlavně uklidní... Doporučuji naprosto všem...hlavně maminkám s miminkama...je prostě jedinečná....

souhlasím s ostatními!Nejlepší doktorka na světě!Moc mi pomohla :)

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy byla. Chodím k ní, protože funguje, mimo jiné, jako vysokoškolská doktorka. Lituji, že nejsem z Olomouce, hned bych si k ní přenesla kartu.

Poslechne si váš problém se zájmem, s lidským přístupem, se vším poradí, neváhá věnovat vám tolik času, kolik jen potřebujete. Jsem nadšená.Díky paní doktorce jsem překonala strach z doktorů.

K paní doktorce jsem chodila jako vysokoškolačka - funguje i jako kolejní doktorka - a byla jsem spokojená. Není to typ lékařky, která na všechno předepisuje antibiotika, ani - pokud jsou nutná - stále jeden a ten samý druh antibiotik. Je vidět, že nad věcma přemýšlí. Když jsem po ní chtěla antibiotika s tím, že se budu léčit za pochodu, tak mě poslala domů ležet s bioparoxem, a jsem jí za to vděčná. Pak je nutno vyzvednout velmi hezký přístup k pacientům. Jediné malinké mínus je, že paní doktorka nevěděla o hrudní sympatektomii, tak mi na ni nechtěla napsat žádost, tak jsem si ji sehnala jinde, ta operace mi obrovským způsobem pomohla, ale to paní doktorce vůbec nelze vytknout - v té době o té operaci nevěděl vpodstatě nikdo. Takže doporučuju.

Velice příjemný a lidský přístup, je vidět, že pokud se zajímá i akupunturu a východní medicínu, přemýšlí trochu jinak, než jen prozápadní lékaři. Když jsem měla jeden ze svých obvyklých zánětů cest dýchacích, poslechla si, co mi zabírá a podle toho mi naordinovala léky.

K

výborná!!!!! pomáhá i akupunkturou, pokud tradiční medicína selhává. léčí slovem. doporučuji!!!!!!!!!!!!

K

Fámózní, fenomenální lékářka...

Paní doktorka má velmi sympatické vystupování. Bere Hippokratovu přísahu vážně a dokáže pomoci a poradit mimo ordinační hodiny.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti