Dobrý den, na této klinice nikdy nic!!!!Měla jsem nemocné morčátko - špatně dýchalo.Paní doktorka ho prohlédla,prý snad alergie na seno.Protože se situace do druhého dne zhoršila,jela jsem do Brna.Tam diagnostikovali zápal plic.Prý na poslední chvíli!Takže jsem mohla o morčátko přijít!Tuto kliniku rozhodně nedoporučuji!!!!!

Zahradní 617, Kuřim
Veterinární klinika Animal (mapa)

Během jednoho roku nám umřely dvě kočičky. Obě po léčbě od paní doktorky. Nevím, jestli to bylo nevhodnou léčbou, tím, že problém moc neřešila nebo prostě smůla, nicméně zbyly nám ještě další dvě kočičky a já nechci nic riskovat - na tuto kliniku nás už nikdo nedostane.