Adresa

Odborný oční lékař
Železná 255, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Je mi 60 let a jiného očního lékaře jsem neměla.Nyní jsem potřebovala ošetřit zánět v oku a byla jsem odmítnuta z důvodu vyřazení z evidence bez upozornění.Nová evidence bývalého pacienta se koná pouze v sobotu za poplatek 300,-Kč.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Kvality paní doktorky, hodnotit nechci, když už se dovoláte a přečkáte úmorné čekání, dočkáte se profesionálního přístupu lékařky. Bohužel však celkově od paní doktorky odcházím, mně i sestře ztratila zdravotní kartu, tu novou pak při odchodu nechtěla vydat, protože prý je to pro ni jediný doklad, že nám úkony v minulosti provedla (co tedy pak ty ztráty). Manažerské schopnosti setřičky jsou příšerné a její neochota vyjít vstříc pracujícími člověku (a najít termín, který mu bude pracovně vyhovovat) bije do očí. Myslím, že kvalitního lékaře dělá také kvalitní servis sestry a v dnešní době každý, kdo si váží svého zaměstnání, prostě nechce jen tak sedět klidně i hodinu po objednaném termínu v čekárně. Přeju paní doktorce lepší sestru nebo pacienty, kterým zbytečně strávený čas nevadí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem naprosto spokojen, jak s přístupem pani doktorky, tak i s velmi ohleduplným chováním sestřičky.


A

Musím říct, že tak ochotná lékařka se najde málokdy. Spíš jsem se setkával s malou ochotou něco řádně vysvětlit. Paní doktorka Olivová zaslouží nejvyšší ocenění


Z

Aktuální zkušenost: Bylo už po šestnácté hodině...Vyšetření beze spěchu,profesionální přístup,relevantní doporučení,vstřícnost,ochotná sestřička...Spokojenost,děkuji...


L

ano, čekací doba je přímo úmorná a když vám něco je, tak asi nejde čekat několik měsíců. u paní doktorky bych neřekla, že čekací doba rovná se kvalita. opravdu jeji pracovní doba není dle rozpisu. spokojená s ní nejsem a už jsem se přehlásila k jinému očnímu. a to se za potížistu nepovažuju (viz hodnocení níže).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

Nevim jak pisatele předchozí,ale já mám jen dobré zkušenosti. Jediná negativum je čekací doba. I to je známka kvality,kvalitnější vyšetření a ne "tady jsou recepty,nashle za čvrt roku",moc pacientů, kteří jsou spokojeni a rádi si počkají. Na kvalitního orthopeda, chirurga, taky čekáte třeba i 2 roky než bude mít čas na Vaší operaci. Z vlastni zkušenosti, většinou si stěžují potížisti, kteří nebudou spokojeni nikdy. Další věc je jak se pacient chová a dodržuje předepsané dávkování.


lékařka,která moc neordinuje,neustále tam není a když je,tak dlouho čekáte na objednání

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Hledám nového lékaře,protože zde jsem byla vždy velice nespokojená.Buď v ordinaci neordinovali,nebo jsem trpěla jako pes špatně napsanými léky.proto jsem žádala léky od známé.Dloouhé čekací termíny,špatná komunikace a léčba.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu