Odborný oční lékař
Železná 255, Liberec

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Je mi 60 let a jiného očního lékaře jsem neměla.Nyní jsem potřebovala ošetřit zánět v oku a byla jsem odmítnuta z důvodu vyřazení z evidence bez upozornění.Nová evidence bývalého pacienta se koná pouze v sobotu za poplatek 300,-Kč.

Kvality paní doktorky, hodnotit nechci, když už se dovoláte a přečkáte úmorné čekání, dočkáte se profesionálního přístupu lékařky. Bohužel však celkově od paní doktorky odcházím, mně i sestře ztratila zdravotní kartu, tu novou pak při odchodu nechtěla vydat, protože prý je to pro ni jediný doklad, že nám úkony v minulosti provedla (co tedy pak ty ztráty). Manažerské schopnosti setřičky jsou příšerné a její neochota vyjít vstříc pracujícími člověku (a najít termín, který mu bude pracovně vyhovovat) bije do očí. Myslím, že kvalitního lékaře dělá také kvalitní servis sestry a v dnešní době každý, kdo si váží svého zaměstnání, prostě nechce jen tak sedět klidně i hodinu po objednaném termínu v čekárně. Přeju paní doktorce lepší sestru nebo pacienty, kterým zbytečně strávený čas nevadí.

Jsem naprosto spokojen, jak s přístupem pani doktorky, tak i s velmi ohleduplným chováním sestřičky.

Musím říct, že tak ochotná lékařka se najde málokdy. Spíš jsem se setkával s malou ochotou něco řádně vysvětlit. Paní doktorka Olivová zaslouží nejvyšší ocenění

Aktuální zkušenost: Bylo už po šestnácté hodině...Vyšetření beze spěchu,profesionální přístup,relevantní doporučení,vstřícnost,ochotná sestřička...Spokojenost,děkuji...

ano, čekací doba je přímo úmorná a když vám něco je, tak asi nejde čekat několik měsíců. u paní doktorky bych neřekla, že čekací doba rovná se kvalita. opravdu jeji pracovní doba není dle rozpisu. spokojená s ní nejsem a už jsem se přehlásila k jinému očnímu. a to se za potížistu nepovažuju (viz hodnocení níže).

Nevim jak pisatele předchozí,ale já mám jen dobré zkušenosti. Jediná negativum je čekací doba. I to je známka kvality,kvalitnější vyšetření a ne "tady jsou recepty,nashle za čvrt roku",moc pacientů, kteří jsou spokojeni a rádi si počkají. Na kvalitního orthopeda, chirurga, taky čekáte třeba i 2 roky než bude mít čas na Vaší operaci. Z vlastni zkušenosti, většinou si stěžují potížisti, kteří nebudou spokojeni nikdy. Další věc je jak se pacient chová a dodržuje předepsané dávkování.

lékařka,která moc neordinuje,neustále tam není a když je,tak dlouho čekáte na objednání

Hledám nového lékaře,protože zde jsem byla vždy velice nespokojená.Buď v ordinaci neordinovali,nebo jsem trpěla jako pes špatně napsanými léky.proto jsem žádala léky od známé.Dloouhé čekací termíny,špatná komunikace a léčba.