Praktický lékař gynekolog
Masarykova 486, Železný Brod

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Vždy mi vše vysvětlila, chovala se příjemně... A že někdy moc nemluví.. Je to také člověk a ne stroj. Pokud si jí "rozmluvíte" poznáte profesionální, lidskou a laskavou bytost. Jednoduše co jí dáte, to vám vrátí. Sestřička je také moc fajn. Ochotná, usměvavá.. K paní doktorce chodím od roku 2008 a jsem spokojená.

Naprosta spokojenost jak s pani doktorkou tak s velmi prijemnym prostredim. Dekuji, Jana H.

Chtěla bych touto veřejnou cestou poděkovat "MUDr Miklové Jarmile" za nadstandartní péči při prohlídce,které se mi ještě doposud nikde nedostalo.Velice si jí "vážím"!Každému s naprostou upřímností "doporučuji".

vždy sem byla spokojená, příjemné prostředí, sestřičky
přátelská atmosféra prostě pohoda:)

Jsem úplně spokojená s péčí a přítupem p. doktorky. Doporučuji, pokud váháte.

I.B

paní doktorka je milá, vstřícná a mám s ní nejlepší zkušenosti

Paní doktorka, jak tady mnozí píší působí dojmem nepříjemné doktorky ale co se týče profese nemohu si na ní v žádném směru stěžovat poradí co by bylo nejlepšího za léčbu a když nepomůže tak doporučí to nejlepší pro moje zdraví.Jsem spokojena i se sestřičkou a že nemájí někdy náladu a já se jím vůbec nedivím ano vybrali si tuto profesi tak dobře ale určitě každá z vás nemá po těžkém náročném dnu a před koncem ordinační hodiny naladu na žertování.Je to jenom můj názor ale nemohu si stěžovat ani na jednu a pan doktor, tak to už vůbec ne, měla jsem nějaké problémy u porodu a jako zkušený gynekolog věděl hned co a jak.Takže z mé strany jenom chvála.

Zdravím,

k paní doktorce chodím již několik let. Musím říci, že ze začátku jsem se jí tak trochu bála a měla strach, že mě "sprdne", když se na něco zeptám. Paní doktorka je holt ženská "od rány", což ale nemá žádný vliv na její profesionální schopnosti. To, že se při konzultaci nerozplývá blahem a neusmívá nonstop mi absolutně nevadí a kvůli tomu k ní také nechodím. Ve svém oboru je opravdu výborná a ze zkušenosti vím, že co se týče příjemného vystupování paní doktorka je proti jiným úplný "milnius". Navíc za ty roky pookřála:-)
Příklad: Měla jsem gynekologický problém, a jelikož paní doktorka měla dovolenou, šla jsem na gyn. ambulanci v Praze na Bulovce. Byl to hrozný zážitek, vůbec mi nepomohli a tamní doktor mi dal nějaký letáček (co mu nejspíš zrovna nechal dealer)ať si to koupím v lékárně (bez předpisu, volně prodejné - žádný pořádný lék). Po týdnu jsem přišla k paní doktorce, která po vyšetření okamžitě věděla o co, jde, předepsala mi mast a prášky a po několika dnech jsem byla zdravá. Tereza Krejčí

Chodím k paní doktorce asi 4 roky. Dříve jsem byla nespokojená, přesně jak tu někteří píšou - paní doktorka byla nepříjemná a vyšetření mě od ní bolelo. Už jsem chtěla přejít jinam, ale když jsem teď byla na posledním vyšetření, paní Miklová byla úplně jiná, ochotně odpovídala na všechny dotazy, nic mě nebolelo (možná to je plastovými zrcátky...) ale každopádně zatím měnit nebudu, byla jsem spokojená. Jinak sestřička mi přišla vždycky fajn.

Dost mě zarazila negativní hodnocení. Jsem s paní doktorkou velmi spokojena. Je velmi pečlivá, na mé otázky vždy odpověděla. Vždy jsem dala na její názor i doporučení, například ohledně antikoncepce. Je pravdou, že paní doktorka je zastáncem pouze kvalitní antikoncepce a pokud někdo chce předepsat tzv. "levný šunt", tak s tím nesouhlasí a popřípadě doporučí i přestup k jinému lékaři (což doporučila jedné známé, která toto od ní požadovala).
Musím říci, že je to opravdu odborník, chodíme k ní celá rodina a veškerou léčbu posuzuje i s přihlédnutím k rodiné anaméze.
Mohu jen doporučit!!!
A není pravdou, že se setřička také nebaví, tuhle nás musela paní doktorka dvakrát přerušit, jak jsme se zakecaly :)