Umístění: Ordinace Nemoc

Paní doktorka Mendlová mi zachránila život!!! Velmi si jí vážím a musím poděkovat. Po půl roce léčby mně ,paní doktorka , navrhla plný invalidní důchod, který byl schválen a jsem v něm, beze změny, již deset let. Díky správně navržené medikaci funguji. Děkuji mnohokrát.

Tišnov
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ordinace

Zkušenosti s touto lékařkou nemám špatné jen já ale znám další ,kteří raději odešli jinam. Chápu,že medikace se někdy musí vystřídat aby se nasadila ta správná ale nebylo by od věci, vysvětlit pac.co užívání psychofarmak obnáší aby se pak člověk nemusel divit. Navíc si nemyslím že psychiatr by měl na svého pacienta křičet až ho rozbrečí a pak ho vyhodit na chodbu aby se uklidnil...to že jsem se po lécích cítila 100x hůř a myslela si že to zvládnu bez nich a 1/2 roku jsem se v ordinaci neobjevila byl asi důvod aby na mě paní doktorka 10 minut křičela jak mrhám jejím časem apod...nedoporučuji...má nová lékařka nad tímto chováním jen kroutila hlavou.

Nespokojenost, nevyslechne pocity. Léky testuje a přehazuje nehledě na vedlejší efekt neustálých změn medikace. Nenechá domluvit. Nezajímají ji grafy nálad, přítomnost manžela, který lépe popíše, co sleduje, je jí očividně protivná. Naprostý nezájem o telefonickou konzultaci, když se chci svěřit, jak se při změně medikace cítím, po chvíli mi skočí do řeči a položí telefon. V den, kdy přijímá jen objednané pacienty a akutní stavy odmítá akutní stavy přijmout, sestra je vyhazuje z čekárny, což by si vůbec neměla dovolit, natož na psychiatrii. Přecházím k jiné lékařce. Testovací králík nejsem a bude se se mnou jednat jako s pacientem, který má své pocity, a ne jako s číslem diagnozy.

Velmy dobrý přístup k pacientovy

Zatím nejlepší psychiatr, který mě léčil.

Velmi jsem s paní doktorkou spokojena, se zájmem vyslechne všechny problémy a snaží se pomoci nejen radou, ale případně vhodnou medikací.Zároveň obdivuji to, že vzhledem k tomu, kolik má pacientů, velmi dobře si pamatuje osobní problémy pacientů.

perfektní, empatie, opravdová snaha pomoci, opravdový odborník

Osobně k paní doktorce nechodím,zatím :-)),ale chodila k ní moje maminka a když bylo nejhůř tak tahle paní doktorka byla jediná která nám opravdu chtěla pomoct,bohužel to záleželo ještě na jednom panu doktorovi a ten nás zklamal na celé čáře,maminka už nežije,ale nikdy paní doktorce nazapomeneme co pro ni a pro nás dělala a moc jí za to děkujeme.

Paní doktorky si velice vážím, je mi velkou oporou ve všech stavech, které mi moje hlava dokáže připravit. Vím, že nejsem jen 10ti minutový pacient, který odejde s receptem na nějaký lék. Vždy vím co beru a proč to beru. Její přístup k nám pacientům je mimořádný a obdivuji její vytrvalost, odpovědnost i lidský pohled na naše skutečné životy.Mohla bych tu děkovat a děkovat, protože mám za co.

U paní doktorky se léčím řadu let a jsem nadmíru spokojená. Vždy mě trpělivě vyslechne, poradí a pomůže nejen dobrým slovem.

Umístění: Ordinace

Velmy dobrý přístup k pacientovy

Zatím nejlepší psychiatr, který mě léčil.

perfektní, empatie, opravdová snaha pomoci, opravdový odborník