MUDr. Jarmila Matějů

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 151, Úsobí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Diky stresu jsem ztratila mleko a bala jsem se rict pani dr, ze potrebuji maleho dokrmovat umelym mlekem, hrozne me prekvapila, uklidnila, podporila... Hrozne se mi ulevilo, protoze v dnesni dobe fanatickych matek skrz kojeni jsem se vazne bala priznat pravdu. Sestricka i dr jsou super, ochotne, hodne... a vse v klidu vysvetli.

Jsme s p. Dr. spokojeni a sestřička je nejlepší a nejochotnější, co jsme kde potkali a že jsme už několikrát leželi v nemocnici a všude možně, takže můžu porovnávat. Jsem ráda, že jsme u nich! Pantoflíky pro děti i maminky, krásná čekárna, v ordinaci hračky pro děti, než se to vyřídí s p. Dr. - detaily, které potěší. Doporučujeme!

mmmm

Na paní doktorku je spoleh,nic nenechá náhodě,hodnotila bych slovy:Je to lékařka na svém místě,neměnila bych,vždy pomohla,jak činem,tak radou.

Spokojenost

Ja sem s paní doktorkou spokojená chodila jsem kni osobně a ted kní chodím smimi dětmi.

K paní doktorce jsem chodila 8 let, ale nemohu říci, že bych byla nějak extra spokojená. Vždy jsem měla pocit, že se snaží všechno rychle vyřešit, aniž by se tím nějak moc zaobírala. Zase je ale pravda, že pokud po ní člověk něco chce, většinou mu vyhoví.

Vždy ochotná, když potřebujeme i mim o pracovní dobu, jsme velmi spokojeni

Vynikající lékařka s osobním přístupen a velice ochotná poradit !

velmi hodna a dobra pani doktorka presli jsme k ni od jiny pi. doktorky a myslim ze je pani doktorka mateju velice dusledna ve vsech vysetreni co se tyce jak nemocneho tak i zdraveho pacienta a hlavne me deti k ni chodi strasne moc radi.