Adresa

Čechova 573, Lišov
Pediatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
16 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Pediatrie pediatrická konzultace

Paní doktorka by již měla zvážit důchod. Bohužel její služby jsou čím dál tím horší. Ordinační hodiny jsou skoro každý týden jiné a i tak se stane, že se do ordinace vydáte s nemocným ditetem, ale máte smůlu. Paní doktorka prostě nedorazila. Takže si cestu k lékaři zopakujete ještě na druhý den. Není to profesionální. A o jejím arogantním chování radeji nemluvit. Dokud dítě chodí s rodiči ještě to jde. Ale pokud přijde starší samo (třeba 15+) tak ho odbyde. (Vlastní zkušenost, chodila jsem k ní už od dětství, teď její ordinaci navstevuji se synem. Bohužel profituje z toho, že na malém městě je jediná dětská lékařka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Velmi špatná doktorka. Navštěvovali jsme jí asi 10měsíců a úplně nám to stačilo. Předepisovala nám jen drahé léky bez řádného stanovení diagnózy (stetoskopem poznala úplně každou nemoc) a odmítala jakékoliv vyšetření u nějakého specialisty, že prý u dětí do tří let se nedělá. K pacientům velmi hrubý přístup. Venčení jejích psů je jí přednější než pacienti. Pravidelně jsme čekali i dvě hodiny od zahájení ordinačních hodin, než paní doktorka se uráčila přijít do ordinace. Přehlásili jsme se do ordinace na Rudolfov a jsme nadmíru spokojeni. Paní doktorka na Rudolfově nás posla ke specialistům, aby zjistili zda choroby diagnostikované paní Loudovou syn má, a ejhle syn se nám zázračně uzdravil. Po přehlášení do jiné ordinace zavolala paní doktorka Loudová mé manželce a nevybíravě jí seřvala do telefónu, jak si dovoluje nesouhlasit s její diagnózou, že ona je "erudovaná odbornice". No nevím kde se erudovala?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

výborná komunikace , i když je paní doktorka na dovolené dokázala mi pomoc dokonce mohu říct že mi zachránila život , skvělá sestřička skvělá doktorka proto 5 hvězdiček , každá moje návštěva probíhá s úsměvem :)


K
Ověřeny pacient

Pani doktorku jsem navstevovala asi pul roku a uplne mi to stacilo.Ty jeji nazory a rady staly opravdu zato.Jo a hlavne ty leky co mi predepisovla pro malou za ty uplne hrisne penize.Tedka uz pet let jezdim do Budejovic a jsem nadmiru spokojena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Paní doktorku už naštěstí nepotkávám. Přehlásil jsem se do Budějovic, protože u p. Loudové to byl hazard. Když jsem měl infekční mononukleózu trvalo jí 14 dní než na to přišla a to si ještě moje matka musela dupnout aby mi udělala krevní testy. Na infekčním ve špitále málem omdleli když vyděli moje hodnoty. A nechali si mě tam 10 dní. Takže jestli chcete zhubnout sežeňte si infekční nemoc a nechte se vyšetřet od paní doktorky. A než přijde na to co vám je tak určitě zhubnete. Tutově :)
O kolonách v čekárně ani mluvit nebudu. I strahov ráno je rychlejší

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem velice spokojena a mám k ní 100% důvěru co se týče léčení,určení diagnozy...K pani doktorce docházím s třemi dětmi a nikdy jsme neměli s pani doktorkou žádný problém.Dokonce k pani doktorce ted přestoupila i má sestra s dvouletým synem,navštěvovala pani doktorku v Č.B která určila chybnou diagnozu a nebýt pani doktorky Loudové,která byla ochotna i přesto že tu neměli ještě registraci,synovce vyšetřit a hlavně mu pomoct.Prostředí čekárny je pro děti krásné,mohou se zde koukat na pohádky nebo si hrát na dětském koberci-čekání krásně uteče a dětičky si pohrajou :-) Sestřička je velice milá,sympatická a usměvavá,velice ochotně a profesionálně vždy pomůže a poradí...S paní doktorkou a sestřičkou jsme velice spokojeni :-)


Ověřeny pacient

Špatný diagnostik, hrubé chování, zanedbává léčbu. Nechává pacienty čekat dlouhé hodiny v čekárně než si vyvenčí psa a nakoupí si.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pani doktorka je velmi milá, má pěkný vztah k dětem.Sestřička je také velice milá a hodná.Obě se umí chovat k dětem.S jejími službami jsem velice spokojená.Mohu jen doporučit.


s paní Mudr.Jarmilou Loudovou,jsme naprosto spokojení,nikdy se nestalo že by byl nějaký problém,mám dvě děti a vždy dokázala poradit a pomoci..a to že někteří lidé nejsou spokojeni a mají nějaké výčitky,tak je to jen jejich volba jakého doktora si vyberou,ale vést takové řeči o ošetřujícím lékaři jsou hloupé a nesmyslnné...za svým lékařem s kterým jsem spokojená si stojím a jsem za něj ráda...


Jednoznačně profesionálka, která si neustále doplňuje vědomosti a jde s dobou.
Naprosto jí důvěřuji a jsem ráda, že léčí mé děti. Paní doktorko děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti