Jarmila Jindrová, praktický lékař Litomyšl

Praktický lékař Více

Bří Šťastných 645, Litomyšl
Sam.ord.prakt.lékaře pro dospělé

Názory

Absolutní ignorace příznaků nemoci, či žádosti pacienta o rozbor krve vedli k předepsání zcela zbytečných a silných antibiotik a celkové prodloužení rekonvalescence. Chování praktického lékaře si představuji naprosto jinak.

Souhlasím s hodnocením pacientky z 28. ledna. Hodnocení je velmi pravdivé a objektivní. Opravdu jde o život. Této lékařce se obloukem vyhýbejte. VŠICHNI!! Konečně to někdo napsal podle pravdy. Pacientko z 28.1. Děkuji

Těch pochybení paní lékařky bylo již tolik, že se s negativními zkušenostmi připojuji k dlouhému seznamu nespokojených pacientů. Pro mě je situace už tak zoufalá, že jsem se rozhodla z obavy o své zdraví odejít k jinému zodpovědnějšímu a svědomitějšímu lékaři, který se mně bude náležitě věnovat a pomůže mně. ( Opravdu už jde o život). Rozhodně nedoporučuji!

Příjemná paní doktorka, milá, slušná, vycházím s ní bez problémů.

Od paní doktorky jsem odešla, protože je laxní, neochotná a flegmatická. Zanedbala mi boreliozu a poté mi ochrnula tvář, nyní s ní má problémy moje sestra, které také zanedbala nemoc. Opravdu nedoporučuji.

Paní doktorka je velice příjemná a ví co dělá. Nezanedbala nic. Máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Paní Doktorka nám vždy vemlmi pomohla. Vždy byla zotpovědná, milá a i co se týče diagnósy- nikdy se nespletla.
Jsme rádi, že je naši lékařkou.
Vřele doporučuji pacientům, kteří nejsou s dosavadním lékařem spokojeni.
Rodina Šimkova

Pokud můžete najděte si jiného doktora už podruhé jsem musela vyhledat jinou lékařskou pomoc a zjistili vážné pochybení ze strany paní doktorky.Pokaždé mi nemělo nic být ale opak byl pravdou.Paní doktorka je možná sice rychlá ale za jakou cenu.

Neni co vytknout

Rychlá, vstřícná, spolehlivá.