Sam. ordinace PL pro děti a dorost
U Dvora 815, Letohrad

Pani doktorka Janáková je velmi příjemná,hodná a pečlivá.Vždy nás přivítá s úsměvem a vlídným slovem.To samé platí i pro sestřičku Jolanku.Děkujeme!Šafránkovi

Příjemná doktorka, která dokáže poradit. Se synem k ní chodíme již více než 13let. Nyní i s dcerou. Když si nebyla jistá diagnozou a nebo se jí něco nezdálo, tak nás vždycky poslala ke specialistovi. Mohu vřele doporučit.

K paní doktorce jsem chodila s oběma syny než jsme se odstěhovali. Paní doktorka je moc milá, ochotná, poradí, pomůže.Děti ji měly rády. Sestřička stejně tak.Můžu jen doporučit!!!

Výborná lékařka a taky velmi obětavý člověk. Vždy, když bylo potřeba, mohla jsem se na ni obrátit i mimo ordinaci....dceru tak mnohokrát ušetřila stresu. Je to žena na svém místě. Děkujeme.

Velice příjemná a ochotná paní doktorka. Vždy se maximálně snaží najít příčinu problému, v případě potřeby odesílá na další vyšetření k odborným lékařům. Nesetkali jsme se s neochotou, odmítnutím, nemáme špatnou zkušenost. I naše děti ji mají velice rády :-)

Dobrá, málo kdy se splete.