Kardiologická ambulance
Sady 28. října 5, Břeclav

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance ekg - elektrokardiografie, převzetí do péče po propuštění z nemocnice.

Skvělá lékařka za 6 měsíců se můj stav značně zlepšil. Když jsem ji navštívil poprvé byl jsem značně vyřízen. Stačí brát léky upravit životosprávu, začít se hýbat, nepít alkohol.

Tim že mně pani doktorka poslala na implatanci kardiostimulatoru mam život bez kolapsu,mněl jsem velke potiže,vřele diky .

Super přístuk k pacientům a vždy kvalitní a kompletní vyšetření. sestřička je taky borec.

Velká pochvala pro paní doktorku i sestru. Obě mají vždy perfektní náladu, dovedou naslouchat a komunikovat. Vyšetření na velmi dobré úrovni, paní doktorce nikdy nic neunikne. Na každou návštěvu tam se vždy těším.

Velmi profesionální a milá paní doktorka,mohu jí poděkovat za léčbu,kterou mi nasadila.Vždy si najde hezké a milé slovo,velký dík.Musím jen doporučit.Olda.

Velmi příjemná doktorka, dává si záležet, vyzkouší všechno možné pro diagnostiku nebo potvrzení diagnózy...sestřička taktéž super

Nejlepší lékařka, se kterou jsem se setkala. Poradí i v jiných oborech, zajistí vyšetření i u jiných lékařů. Umí naslouchat, je výborná lékařka i člověk.

Tak tady si nemůžu na nic stěžovat. Sám jsem si ji nevybral, ale po 5 letech bych neměnil. Čekací doba krátká, vezme i bez objednání, i léky samostatně předepíše. Když jsem se k ní dostal, vyzkoušela snad všechnoo, aby mé problémy s tlakem indikovala, nakonec se to podařilo, léčba zajištěna, vyzkoušeno i více medikamentů. Vyzná se v oboru, stejně tak i sestra příjemná, prostředí výborné!