Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě Jiný

Děkuji paní doktorce za dlouholetou skvělou péči. Vždy byla velice milá, pozorná, přátelská a dodávala mi naději. Pokaždé nabídla účinnou léčbu, která mi prodloužila život o dalších 9 let. MOC DĚKUJI já i celá rodina.

R
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě Jiný

Paní doktorka je opravdu zjevení mezi lékaři - empatická, vzdělaná, velice uvolněná a přitom velký tah na branku - dokázala obratem ze základních informaci a z krevního obrazu určit diagnózu a rychle pomoci. Opravdu mohu s klidným svědomím napsat, že jeto PANí doktorka a vřele doporučit.

Ověřeny pacient

Výborná lékařka, skvělý odborník, bez ní by babička už asi nežila. Každý pacient je pro ni důležitý. Pokud by takových lékařů bylo více, tak by naše zdravotnictví mohlo jásat. Paní doktorko, děkuji Vám :-)

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi starostlivá a důsledná. Vždy jsem měla jistotu, že se bude zabývat všemi problémy dané choroby i všech chorobu provázejících potíží. Velmi vstřícná, lidská. Ochotná vysvětlit změny na zdravotním stavu. Nesetkala jsem se s jiným tak obětavým lékařem. Mohu vřele doporučit.

Jedním slovem ÚŽASNÁ;-)

Ověřeny pacient

Skvělá lidská profesionálka!!! Opravdu jako jedna z mála dělá ČEST tomuto povolání! Chodím k ní už tři roky a jsem na rozdíl od předchozích hematologů nadšená. Skvělý přístup, ochota pomoct, léčit, vysvětlit, poradit! Parada!

I

VELMI milá a lasksvá paní doktorka.Její nevšední péče a přístup k pacientům je vynikající .Dělá čest doktorskému povolání.

Vždy velmi vstřícná a milá. Po odborné stránce také výtečný lékař.

J
Ověřeny pacient

Neúnavně obětavá paní doktorka. Pacient v její péči má jistotu, že má zájem pomoci se všemi problémy dané choroby i všech chorobu provázejících ostatních potíží. Velmi vstřícná. Ochotná vysvětlit a pomoci chápat změny ve zdraví svých pacientů. Opravdu jsem se nesetkala s jiným tak obětavým lékařem. Můžu vřele doporučit. Budete v nejlepších rukou.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti