Jana Vondráčková, alergolog Brno

MUDr. Jana Vondráčková

Uložit

Alergolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno
Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Á
Ověřeny pacient

Ja se synem jsme velice spokojení jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě jsou milé Syn dostal léky které zabírají. S komunikaci také jsem spokojená. Po zaslání emailu s dotazem paní doktorka volala zpět a poradila mi.


Ověřeny pacient

Otřesné. Když měl syn problémy, zdvojnásobila mu dávky kortikoidu. To mu mu přivedlo jeste další zhoršení. Poslední půlrok léky vůbec nedávám a zlepšuje se to. Paní doktorka se navíc paktuje s maminkou, jedná za mými zády, aby syna dostala do lázní o prázdninách a mamince tak pomohla. Dlouho se čeká, dovolává se špatně, a ani email se tam nedá poslat. Nenechala mě nahlédnout do dokumentace syna a lhala mi do telefonu. Podal jsem stížnost na lékařskou komoru


S
Ověřeny pacient

Syn chodil k paní doktorce asi 5 let s astmatem. Když jsem jí řekla, jaké má příznaky po pomazlení se psem(otoky, rudé oči, kýchání, pupínky, dušnost), tak mu udělala kožní testy, které vyšly negativně. A prášky na alergii prý pro tak malé (7 leté) děti nejsou.
O sestře ani nemluvím. Nepřijemná vždy a po spirometrii nám bylo řečeno, že má špatné výsledky protože do toho neumí fouknout.
Přešli jsme na kliniku AKI, po vstupním vyšetření jsme zjistili , že spirometrii má špatnou, protože nemůže pořádně dýchat. Okamžitě udělali krevní testy na alergie-vyšly pozitivně na plíšně, kočky , psy, vejce, mléko a lepek. A léky na alergii najednou jsou pro děti od 6 let!


J
Ověřeny pacient

To jak me pani doktorka lecila byla hruza, neochota, nastvana sestra, stare metody lecby, dlouhe cekani v cekarne, velmi neosobni pristup ....... proste des.
Hedoporucuji. Jan Rychly


I
Ověřeny pacient

s touto lékařkou nemáme dobré zkušenosti, několikrát dcerce napsala léky, které vzhledem ke svému onemocnění vůbec brát nesměla a my se to dozvěděli až z příbalové informace. Celkově si myslím, že nejde moc s dobou, počítač nepoužívá, když zkoumá nějaké lékové interakce, hledá to v knize - lékopisu, a jak už tady někdo zmiňoval, doporučení - v létě k moři v zimě na hory, větrat a jíst ovoce a zeleninu a to přece každý ví. No, přešli jsme radši jinam, a sestra nás docela hnusně sjela, čímž jenom podpořila můj názor - pryč od ní.


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce od dětství. Vždy měla dobrý přístup. Vždy se vším poradila a jakýkoli problém vyřešila. Vakcíny jsem měla taky bez problémů. Odzkoušela jsem několik druhů vakcín, ne každá vakcína mi sedla. Měla jsem opravdu velké záchvaty v dětství a paní doktorka mě vždy z toho dostala. Bývali tak hrozné, že jsem málem i nepřežila. Jelikož se s astmatem léčím u ní už několik let, tak mě to astma dostala do takové fáze, že nemám skoro žádný problém. Jen občas mám alergickou rýmu, která netráv dlouho. Ale z těch úporných záchvatů mě dostala. Za což jsem ji vděčná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti