Žerotínovo náměstí 4/6, Brno
Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Á

Ja se synem jsme velice spokojení jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě jsou milé Syn dostal léky které zabírají. S komunikaci také jsem spokojená. Po zaslání emailu s dotazem paní doktorka volala zpět a poradila mi.

Otřesné. Když měl syn problémy, zdvojnásobila mu dávky kortikoidu. To mu mu přivedlo jeste další zhoršení. Poslední půlrok léky vůbec nedávám a zlepšuje se to. Paní doktorka se navíc paktuje s maminkou, jedná za mými zády, aby syna dostala do lázní o prázdninách a mamince tak pomohla. Dlouho se čeká, dovolává se špatně, a ani email se tam nedá poslat. Nenechala mě nahlédnout do dokumentace syna a lhala mi do telefonu. Podal jsem stížnost na lékařskou komoru

Syn chodil k paní doktorce asi 5 let s astmatem. Když jsem jí řekla, jaké má příznaky po pomazlení se psem(otoky, rudé oči, kýchání, pupínky, dušnost), tak mu udělala kožní testy, které vyšly negativně. A prášky na alergii prý pro tak malé (7 leté) děti nejsou.
O sestře ani nemluvím. Nepřijemná vždy a po spirometrii nám bylo řečeno, že má špatné výsledky protože do toho neumí fouknout.
Přešli jsme na kliniku AKI, po vstupním vyšetření jsme zjistili , že spirometrii má špatnou, protože nemůže pořádně dýchat. Okamžitě udělali krevní testy na alergie-vyšly pozitivně na plíšně, kočky , psy, vejce, mléko a lepek. A léky na alergii najednou jsou pro děti od 6 let!

To jak me pani doktorka lecila byla hruza, neochota, nastvana sestra, stare metody lecby, dlouhe cekani v cekarne, velmi neosobni pristup ....... proste des.
Hedoporucuji. Jan Rychly

s touto lékařkou nemáme dobré zkušenosti, několikrát dcerce napsala léky, které vzhledem ke svému onemocnění vůbec brát nesměla a my se to dozvěděli až z příbalové informace. Celkově si myslím, že nejde moc s dobou, počítač nepoužívá, když zkoumá nějaké lékové interakce, hledá to v knize - lékopisu, a jak už tady někdo zmiňoval, doporučení - v létě k moři v zimě na hory, větrat a jíst ovoce a zeleninu a to přece každý ví. No, přešli jsme radši jinam, a sestra nás docela hnusně sjela, čímž jenom podpořila můj názor - pryč od ní.

Chodím k paní doktorce od dětství. Vždy měla dobrý přístup. Vždy se vším poradila a jakýkoli problém vyřešila. Vakcíny jsem měla taky bez problémů. Odzkoušela jsem několik druhů vakcín, ne každá vakcína mi sedla. Měla jsem opravdu velké záchvaty v dětství a paní doktorka mě vždy z toho dostala. Bývali tak hrozné, že jsem málem i nepřežila. Jelikož se s astmatem léčím u ní už několik let, tak mě to astma dostala do takové fáze, že nemám skoro žádný problém. Jen občas mám alergickou rýmu, která netráv dlouho. Ale z těch úporných záchvatů mě dostala. Za což jsem ji vděčná.