Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 318, Břidličná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Co říct? Co jsme si tady v Břidličné mohli více přát? Mám jenom dobré zkušenosti. Není to lehké povolání a paní doktorka je na správném místě. Jana 58let

K
Ověřený profil

Myslím, že vždy se najde nějaký člověk, který bude nespokojený. Tak je to i v případě naší paní doktorky. Z vlastní zkušenosti nemám žádný problém, je vstřícná, lidská a vždy mi pomohla. Paní doktorce přeji pevné nervy.

M

Zkušená lékařka s dobrým vztahem k pacientům.Při zdravotních problémech,které přesahují její kompetenci, bez meškání doporučí léčbu o odborného lékaře.Jsem jejím pacientem od zahájení praxe v Břidličné a nikdy jsem k její práci neměl žádné připomínky.


Ač jsem byla u paní doktorky Šuléřové krátce, mohu potvrdit, že vždy jednala profesionálně a s lidským přístupem. Poznala jsem praktické lékaře z různých částí republika i z Prahy, kde teď žiji a lepší lékařku jsem nepoznala. Vždycky se najde nějaký kritik, ale evidentně kladné názory převažují a to o něčem svědčí. Přeji paní doktorce hodně štěstí jak osobního tak pracovního.


Velice kvalifikovaná a lidská lékařka,nesetkala jsem se nikdy s neochotou,vždy vyslechne co mě trápí a doporučí dále k vyšetření.Za 30 let je to v našem městě nejschopnější lékařská péče. Manžel p.doktorky jenž pracuje na pozici dřívější neochotné sestry jen zvyšuje odbornost a kvalitu této lékařky. M. Winklerová


po odchodu PANA Mudr. chalupy a jeho zdr. sestřičky, Paní Procházkové..je ona (myšleno paní Mudr. ŠULÉŘOVOU )A JEJÍHO MANŽELA ..TO NEJLEPŠÍ CO TADY TED JE.
Jsme u ní..celá rodina a jsme spokojení.


Ověřený profil

Skutečně skvělá,přímá, ochotná, erudovaná lekářka s profesionálním přístupem,která pacienta vyslechne,pomůže a poradí.
Do její péče jsem svěřila celou svou rodinu. A to mluví za vše!!!
Velice si ji vážím.Děkuji.
Přeji hodně spokojenných pacientů.
Bodláková D.


K
Ověřený profil

Paní doktorka je lékařem na svém místě. Vždy mi vyhověla a fundovaně poradila ve všech věcech týkajících se mé dlouhodobé a velmi vážné nemoci. Její chování je vždy příjemné a to se týká i jejího zdravotního bratra. Pokud je někdo nespokojen tak doporučuji navštívit tzv. odborníky ve velkých městech. Tam to poznáte co je to arogantní chování.


J

Vzhledem k mému složitému zdravotnímu stavu a k častější změně bydliště,jsem vystřídal řadu praktických lékařů.Musím s radostí konstatovat,že paní doktorka Šuléřová patří k nejlepším praktickým lékařům,jaké jsem prozatím potkal a jen doufám,že nadále budu moci setrvat v její péči.Je sice přísná,ale snaží se udělat pro pacienta maximum.Je třeba si také uvědomit,kolik z nás dnes lékaře zbytečně zatěžuje a vymýšlí si všelijaké potíže-buď jim říkáme simulanti nebo hypochondři.Pokud každý z nás udělá pro své zdraví alespoň nezbytné minimum,pak lékař,jako je paní doktorka Šuléřová,bude mít možnost nám pomoci a velice ochotně a ráda tak,z mé zkušenosti,činí.


P

Píšu hodnocení na lékařku z cizího počítače.
Nařčení, které koluje na adresu doktorky MUDr. Šuléřové, že se obohacuje o povinných 30.-Kč /správní poplatek/ je nepravdivé. Kdykoliv jsem navštívila paní doktorku, řádně vypsala doklad o zaplacení poplatku. Takže z mé strany ji mohu hodnotit velmi kladně a to jak se jejím přístupem jako lékařky, tak i jako člověka. Doufám, že takových příznivcům k této lékařce bude více.
Květa Peldová - Břidličná


Došlo k chybě, zkuste to znovu