Ord. lékaře specialisty - oční
Žižkova 151, Litvínov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velmi milá a ochotná paní doktorka. Dceru vyšetřila velmi jemně a vše vysvětlovala. Děkuji za laskavost i okamžité vyšetření.

Ani s doporučením od mého doktora se stavem statim(akutní případ) nevzala v potaz. Bylo mi řečeno, že si musím počkat. Vzala by mě pouze za příplatek 200 korun. Nevim zdali sestřička ví co slovo statim znamená, podle mého asi ne. Hlavně, že měla zapotřebí podepsat papír který dalších 15 minut vypisovala že jsem tam byl v případě prodlení.,.. Obrázek si udělejte sami.

Těsně před vánoci jsem paní doktorku navštívil s aktuním případem mé dcery. Respektuji, že jsme nebyli objednáni a že musíme čekat. Ale 2 hodiny na 4 pacienty před námi je opravdu dost!
Ale nerespektuji, že paní Šulcová po krátkém vyšetření (na mé podezření zánětu spojivek) dceři předepsala kapky na alergii (to mi potvrdila obvodní lékařka). Po týdnu, kdy se stav mé dcery zhoršil, jsme ji museli hospoitaliozovat v mostecké nemocnici. Vzhledem k tomu, že zrak je nejdůležitější smyslový orgán, na její postup si budu stěžovat s podezřením na zanedbání péče.
Podobní lékaři si nemohou dovolit žádat o více peněz natož stávkovat!

Paní doktorka mého syna vzala v akutním případě, kdy měla plno, ačkoli není jejím pacientem. Našla příčinu potíží, kterou jiní oční lékaři nepoznali. Poradila i mimo svůj obor. Nevýhoda jen, že má příliš mnoho pacientů, jinak bych k ní chodila s celou rodinou. Pochvala i milé sestřičce.

U paní doktorky jsem byla na doporučení své švagrové,které vždy ochotně pomohla.Byla jsem mile potěšena,paní doktorka mi provedla celkové vyšetření,popovídala si se mnou jako s člověkem.Byla jsem u paní doktorky 1x,a pak dále mám přijít za rok.Tak doufám,že nebudu zklamaná.Předtím jsem navštěvovala Mudr.Veselou v Mostě a tam se o té vstřícnosti nedá mluvit.

U mého tatínka odhalila dvakrát šedý zákal. Bez řečí jej odeslala na další vyšetření. Doporučila operaci v Lexum Praha. Tam také výborná péče. Paní doktorka odesílá hlavně tam, ale když pomohou, proč si nenechat poradit zařízení... Já chodím jen na kontrolu dioptrií. Když se na cokoliv zeptám, paní doktorka ochotně odpoví. Ještě jsem u ní nebyla s vážnými potížemi. Jen systém ordinační doby se mi zdá podivný, trošku nesrozumitelný. Objednání stejně není na hodinu, ale na dopoledne/odpoledne. Takže stejně čekáte. I několik hodin. Pokud tedy nejdete na kontrolu, to si vás sestra zavolá. Už je tam konečně nová. Akutní případy bere ihned, jak jsem několikrát zaznamenala. Doporučuji, ale počkáte si stejně...

Dne 19.11.2009 jsem byl nucen navštívit tuto lékařku,protože jsem měl akutní problémy s okem.Ordinační hodiny měla p. Šulcová od 13 hod.předtím brala pouze pacienty z domovů důchodců.Byl jsem tam od 11 hodin,protože jsem nevěděl jaká je ordinační doba a jaký je vůbec systém ošetření.Čekal jsem tedy do 13 hodin v domnění,že bude moje akutní záležitost probrána.K mému překvapení jsem se dověděl od lékařky,že pacienti se berou k vyšetření průběžně,nejdříve přijdou na řadu ti objednaní.Nikde ale nic napsáno nebylo,ani mi nebylo zděleno,jestli budu ošetřen či nikoliv.Čekal jsem tedy ještě cca hodinu,nic se nedělo,ošetřen jsem nebyl a nikdo se mě ani nezeptal,jakého rázu jsou mé potíže,či proč vlastně žádám ošetření.Odešel jsem a již nikdy do této ordinace vstoupit nehodlám!!!Koupil jsem si v lékárně kapky do očí,nepomáhají,takže se pokusím požádat o vyšetření lékaře v Mostě.Snad se mě ujme.

Tato paní doktorka jako jedna z mála chápe, že lékař by měl být i psycholog. S mým problémem mi pomohla nejen léčbou, ale hlavně tím, že mne vyslechla a poradila mi i mimo svůj obor. Chtěla bych mít tyto zkušenosti i u jiných lékařů.

Tři minuty vyšetřuje, deset minut píše výkony do počítače.

Paní doktorka je zřejmě přístupná jak ke komu. Škoda, že starší a stará generace málokdy ovládá počítačovou techniku, aby byla též vyslyšena a mohla se vyjádřit. Tito lidé nejsou pro paní doktorku zřejmě zas až tak důležití, aby se jim věnovala se stejnou péčí jako k těm, kteří potřebují "jen" brýle. Při těžších obtížích zraku, třeba šedého zákalu a možnosti operativního řešení - rozhodně ne nic finančně nákladného - Na vše stačí kapky!!!!