Jaselská 181, Mladá Boleslav

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou i sestřičkou jsem spokojená na 1000 %. Chodím k ní už několik let. Profesionální, milý, empatický přístup. Sestřička naprosto ochotná, nikdy nemám strach volat, jako to bývá u jiných doktorů. Paní doktorka vše vysvětlí, nabídne možnosti, ale nenutí. Vše, co dělá popisuje, ukáže na monitoru. Můžu doporučit všema deseti. Ordinace moderní, cítím se tam dobře.

Umístění: Ordinace Jiný

Já k pni doktorce chodím přes 10 let. Nenarazila jsem na žádný problém, její nynější sestřička je úžasná, empaticka a dokáže se vším pomoci, když je to v jejich silách. Neměnila bych :)

Umístění: Ordinace Jiný

První dvě návštěvy se paní doktorka jevila jako milá osoba, co vše ráda vysvětlí, na třetí návštěvě už byla trochu kyselá a na čtvrté jsem dostala velmi nepříjemnou přednášku o zdravé stravě. Přibrala jsem vinou jiných léků dost kilo, ale asi škoda mluvit. Vážně uvažuji o změně lékaře. Tady by se chronicky nemocný člověk skoro mohl kát za to, že nežije sexuálně.

Umístění: Ordinace Jiný

Ja jsem maximalne spokojena, s pani doktorkou o sestrickou. Vzdycky ochotne poradi, pomuzou. Prostredi je moc prijemne. Sice maji delsi objednaci lhutu, dva mesice, ale alespon maji na pacientky dost casu, nikdy se mi nestalo, ze bych treba hodinu cekala, na radu prijdu v podstate v cas, tak jak jsem objednana. Ale v pripade problemu vezmou hned. Ja muzu jen doporucit.

Paní doktorka je milá, šetrná, poradí a zodpoví všechny otázky. Nevím, jak se chová k ostatním, ale ke mě výborně. Po konzultaci mi opatrně zavedla tělísko a při zákroku vysvětlovala, co dělá. Prostředí je také moc příjemné.

Od pani doktorky odchazim protoze jsem dostala velmi dlouhou a neprijemnou prednasku o tom,kdyz jsem po ni chtela vysetreni na darovani vajicek. Ja chapu,ze spousta lidi je proti tomu,ovsem dostat od lekare kazani jak ona osobne je proti tomu,jak se ji to hnusi a jak je to nehumani... Zas na druhou stranu,je to ma vec,vsechny podminky a veci okolo toho s tim spojene znam a nepotrebuju slyset,jak se mnou pani doktorka pohrda. A v neposledni rade je sestra,podle mne uz v duchodovem veku. Velmi neprijemna a dovolat se do ordinace kdyz je tam on je nemozne. Telefon zvoni,sestra to zvedne a polozi vedle?! A kdyz tam clovek prijede a reknu,ze jsem se pokousela nekolikrat dovolat tak neodpovi ani slovo.

K paní doktorce jsem chodila ještě než byla v MB. Následovala mě dcera, snacha, obě mé sestry a kamarádka. Nikdy jsem od žádné z nich neslyšela ani jedno slovo špatné o paní dr. Mně osobně vyhovuje, je mladá, svěží, pokud je problém - vyléčí, pokud starosti - poradí (myslím odborné). A že by šetřila úsměvem, o tom též nemůže být ani řeč. Já na ni prostě nedám dopustit. A děkuji jí.

Paní doktorka je velice milá, ochotná a příjemná. Nikdy jsem neměla v této ordinaci problém... Vřele paní doktorku doporučuji.

Paní doktorku považuji za špičku ve svém oboru, má naprosto profesionální přístup. Díky její přesné diagnóze, která nebyla mou dřívější lékařkou vůbec řešena, mohu nyní ještě uvažovat o dalším těhotenství. Vřele tuto ordinaci doporučuji. Kéž by bylo více takových lékařů!

K paní doktorce jsem nějaký čas chodila a velice rychle utekla. Když jdu na gynekologii, tak nepotřebuju vědět, jak se stravovat a dostávat rady jak hubnout. To, že je paní doktorka makrobiotička, je hezké, ale ostatním to cpát nemusí, kor když mi řekla, že se mám v podstatě živit jen zeleninou a vynechat všechno maso a pečivo. Měla jsem gynekologický problém a hned jsem dostala atb, což nemám ráda, protože z nich mám vždy další zdravotní problémy. Možná to nešlo řešit jinak, ale kdybych aspoň věděla, co mi je, ale to jsem z paní doktorky nedostala, jen, že je to vcelku běžné. Až od sestřičky jsem se pak tak nějak dozvěděla, co jsem na veřejném koupališti chytla. Ale úplně největší pecka je, když ležíte na křesle a vejde sestřička a vidí Vám až do krku. Tuhle paní doktorku opravdu nedoporučuji.