Ordinace pro děti a dorost
Nerudova 103, Nýrsko

Musím se bohužel přidat k negativní zkušenosti. Paní doktorka je náladová. K mému synovi se chová, dle své nálady.
Recepty nám nepíše, jen nám dá drahocenou radu, ať si něco koupíme v lékárně, když se zeptám, co nám ona doporučí, odpověď zní, oni vám tam pořadí. Trpíme na respirační infekty. Na otázky rodičům nerada odpovídá, někdy neodpoví vůbec. Nejsem nejmladší matka, a musím usoudit, že aroganci zná paní doktorka velmi dobře.
Vydržela jsem toho já i syn dost a po dlouhé úvaze, měníme lékařku. Neumí odebrat v klidu ani krev, až na potřetí. Jinde nám v pohodě odeberou krev na poprvé. Nejsem první, která od ní odchází, už více maminek od ní odešlo. Je mi líto syna,že v dětství musel zažívat takový přístup lékařky. Když musíme k jinému lékaři, např. pohotovost v Klatovech, probíhá komunikace v naprostém pořádku, synovi a nám je vždy vše vysvětleno.
Pro paní doktorku, je to asi zbytečné.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, na děti je velice příjemná.Paní doktorku mohu jen doporučit :-)

Paní doktorku doporučuji, jsme velmi spokojeni. Hodně nám poradila s výběrem očkování pro malého, doporučila co je nejlepší a bylo jen na nás co si zvolíme. Je na volbě každého k jakému dětskému doktorovi bude chodit, my bychom neměnili:-)
Každý kdo čte tato hodnocení pochopí a pozná, že pisatel předchozích 3 negativních hodnocení je pouze jeden. To, že to jde poznat asi daná osoba ještě nezjistila, moc nechápeme, co tím sleduje.
My výhrady nemáme a jsme moc rádi, že v Nýrsku tak prima dětskou doktorku máme.
Zuzana B.

Paní doktorka se sice tváří velmi mile a příjemně, ale to jen do té doby než máte na léčení dítěte jiný názor než ona. Pak se zcela zablokuje a přestane s vámi komunikovat a rovnou vám řekne, že vaše dítě léčit nebude. Všechno řeší v zajetých kolejích nemá zájem o nové poznatky a zřejmě se moc nesnaží dovzdělávat, což k jejímu oboru patří. Její právní povědomí a lékařská etika se rovnají nule. Ano pokud do dětí necháte od ní nacpat všechny léka, které vám napíše, tak bude stále milá. Pokud budete chtít s ní vést dialog na téma, zda je skutečně všechno nutné, tak s ní není řeč. Typická lékařka, která má tolik peněz, kolik předepíše nejrůznějších léků. Lidské pochopení nemá žádné. S dětmi se nebaví jsou pro ni jeden další kus. Nedokáže pochopit, že se rodiče o své děti bojí. Pokud chcete jenom napsat penicilin a naočkovat dítě, tak vám taková lékařka stačí. Ale když chcete mít nějakou léčbu, tak je to zbytečný mezistupeň a je lepší hned jet někam jinam. V okolí jsou daleko lepší lékaři, doporučuji hledat spíše tam.

Paní doktorka nám vždy pomůže, poradí a zlepší i náladu a sebevědomí. jsme nadšní Michaela Čermáková a Kateřina 2 roky

Paní doktorku znám, chodíme k ní již velmi dlouho a proto mi to nedá a musím reagovat na negativní příspěvek, který jsem zde opět našla.
Jsme s paní doktorkou velmi spokojeni, vždy se chovala mile a příjemně. Mezery ve znalostech jsem nikdy neviděla, upřímně pochybuji, že pisatel negativního hodnocení má vysokoškolské vzdělání v oboru pediatrie...
Z příspěvku lze poznat, že tato osoba píše již druhé negativní hodnocení. Tak choďte k jinému lékaři a není potřeba se realizovat v negativních hodnoceních.
Myslím si, že mluvím z duše řadě spokojených maminek, co se k paní doktorce rádi chodí.
Romana V. s rodinou

Paní doktorka je milá,ochotná,vždy děti pečlivě vyšetří.Pokud je třeba, použije přístroj CRP, nebo provede další vyšetření do laboratoře.Zbytečně nedává antibiotika, jen pokud je to nutné.Často nám poradí i mimo ordinační dobu,napíše potřebné tiskopisy,vypíše lázně.Slouží na dětské pohotovosti v Klatovech a jsem vždy rádi,když se tam s ní potkáme.Vím,že jezdí na školení a semináře o víkendech.Jsme s ní spokojeni,doporučuji. V.Nováková

výborná lékařka. Vždy jsem se setkala s velmi ochotným a odborným přístupem. Mohu jen doporučit.

Nebyla jsem s paní doktorkou spokojená. Nelíbil se mi její přístup. Vadí jí, když máte na určité věci svůj názor. Ona má raději beránky, kteří jen poslouchají její názor a svůj nemají. Nehodlá o ničem v klidu diskutovat. Několikrát se spletla v diagnóze a až po návštěvě jiných lékařů nám pomohli a malý mi pak marodil 4 měsíce, než se z toho dostal.Jen díky špatnému přístupu a odhadu této paní lékařky.

Velmi dobrý lékař, paní doktorka je ochotná, milá a vstřícná, vše pečlivě vyšetřuje, opakovaně si nás zve na kontroly, pokud se jí něco nelíbí. Děti ji mají rády a nebojí se k ní chodit. Nikdy jsme s paní doktorkou neměli žádný problém.Určitě doporučuji.
Petra V. s rodinou